Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Ангіна при вагітності

Ангіна у вагітних це гостре інфекційне захворювання, що характеризується запаленням мигдалин. Основна її небезпека в ускладненнях, що трапляються при несвоєчасному лікуванні. У пацієнтки можуть виникнути: абсцес горлянки, менінгіт, сепсис та інші, не менш небезпечні хвороби. При вагітності ризику піддається не тільки жінка, але й плід. Тільки лікар зможе правильно діагностувати захворювання, призначить щадний для плода лікарський препарат і позначить режим. ЛОР-лікарі «Столичної клініки» в Києві проводять лікування ангіни у вагітних та дітей, контролюючи стан пацієнта аж до одужання.

Чим чревата ангіна

Якщо ви захворіли ангіною, як і будь-яким інфекційним захворюванням в процесі вагітності, підвищення температури, в першу чергу — небезпечно для плоду. Ангіна, викликана інфекцією, супроводжується болями в горлі, жаром, на стінці гортані може з’явитися білий наліт.

Фолікулярна ангіна у першому триместрі вагітності може стати причиною внутрішньоутробної втрати плоду. Причиною викидня стає підвищена температура, гранична інтоксикація і нестача вітамінів, сильне кисневе голодування, ось чому при даній хворобі обов’язковий контроль над станом матері і плоду. Консультація отоларинголога (Київ) — необхідна всім вагітним.

До приїзду медика слід прийняти щадні заходи

Самостійний прийом ліків, коли підозрюється ангіна під час вагітності, протипоказаний. Ось чому до зустрічі з отоларингологом можна зробити лише деякі з нижче перерахованих заходів:

 • Як тільки запідозрите початок ангіни, лягайте в ліжко;
 • Ніяких відмов від їжі, їжте продукти, де багато вітаміну С і білків;
 • Пийте більше рідини. При підвищенні температури рідина, необхідна мамі і малюкові, різко втрачається. Тому мама повинна пити не менше гуртки води щогодини;
 • Полегшити біль у горлі можливо за допомогою полоскання теплою водою з 1 чайною ложкою солі.

Вплив ангіни на вагітність, незалежно від триместру вагітності небезпечна для плоду.

Не варто приймати жарознижуючі препарати без консультації лікаря, так як вони можуть погано вплинути на дитину. Cніжать жар краще природним шляхом — обтирати шкіру рушником, змоченим в ледь теплій воді, не кутатися. І обов’язково при підйомі температури вище 38 градусів викликати лікаря. Небезпека в тому, що на початку вагітності жар може стати каталізатором появи вроджених вад у малюка. Пити аспірин під час вагітності не можна!

Консультація лікаря отоларинголога

Кваліфікований лікар визначить причини хвороби, спираючись на результати лабораторних аналізів і даними, отриманими в процесі візуального контролю ротової порожнини пацієнтки.

Потім отоларинголог призначить ефективне, але і найменш нешкідливе для плода лікарський засіб. За необхідності, лікар дасть консультацію, як лікувати ангіну при вагітності, які ліки без побоювання можна пити під час вагітності, а які застосовувати категорично не можна.

Необхідно дотримуватися режиму, призначений лікарем, включаючи контроль стану всього організму після перенесеного недуги. Не відкладайте візит, знаючи, чим небезпечна ангіна при вагітності. Вона може бути чревата наслідками, починаючи від порушень функції плаценти до викидня. Надмірно лякатися також не варто — слідуючи рекомендаціям лікаря, лікування ви перенесете добре, і одужання наступить своєчасно.

Отоларингологи «Столичної клініки» в Києві успішно лікують ангіну у вагітних і маленьких дітей, а також інші захворювання ЛОР-органів, як отит , мононуклеоз, риніт і багато іншого.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.