Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Ангіна у дітей (дитяча ангіна)

Ангіна — це вірусне захворювання, яке супроводжується почервонінням горла, запаленням мигдаликів і лімфатичних вузлів.

Ви можете звернутися в «Столичну Клініку» до лікаря ЛОРа. Хворій дитині буде надана якісна медична допомога. Прийом до отоларинголога здійснюється за попереднім записом.

Найбільш поширена ангіна у дітей дошкільного та шкільного віку. Найчастіше на ангіну хворіють восени і навесні. Хвороба передається повітряно-крапельним шляхом. Захворіти на ангіну можна й тоді, коли в порожнині рота протікають гнійні або запальні процеси, або при запаленнях носа. Збудниками ангіни, зазвичай, є бактерії, які називаються стафілококом, пневмококом, а також стрептококом. Ангіна починається в результаті переохолодження, або при зниженому імунітеті.

Види ангін

Залежно від симптомів, ангіна може бути як:

- Катаральна ангіна — біль і почервоніння горла.

-Лакунарна і фолікулярна ангіна — при такій ангіні мигдалики покриті частими гнійними точками (при фолікулярній ангіні) або щільним гнійним нальотом (при лакунарній ангіні).

-Флегмонозна ангіна — запалення околоміндальних клітин, може виникнути як ускладнення після перенесеної лакунарній або фолікулярної ангіни.

-Герпетична ангіна супроводжується підвищенням температури, болем у горлі, а також на небі, за язичком з’являються червоні пухирі. Після декількох днів лікування хворий приходить в нормальний стан.

Симптоми ангіни

Головним симптомом хвороби можна назвати біль і печіння в горлі. Хворому важко ковтати і розмовляти, загострення болю спостерігається на 2 або 3 день. Можуть запалитися мигдалини, почервоніти, покритися гнійниками або нальотом. Мова, звичайно, білий. Під щелепою хворого можна легко промацати лімфатичні вузли. При ангіні, мигдалини зменшуються максимум через тиждень. Інкубаційний період у ангіни один день. Протягом перших декількох днів, температура хворого може бути вище 40 градусів. Хворий може відчувати біль у вухах, спині, ногах, голові і в багатьох інших частинах тіла.

Симптоми ангіни можуть бути схожі на симптоми інших, більш небезпечних хвороб як грип, скарлатина, коклюш, дифтерія, а також захворювань крові. Щоб виключити таку вірогідність, необхідно провести діагностику.

Лікування ангіни в «Столичної Клініці»

Для початку потрібно зауважити той факт, що переносити на ногах ангіну не можна, до повного одужання потрібен постільний режим. При лікуванні ангіни виключено самолікування — медикаменти та процедури має обов’язково призначати лікар, враховуючи складність захворювання та інші фактори.

Досвідчений лікар отоларинголог призначить обов’язково обстеження — фарингоскопію або інші лабораторні дослідження, в яких ви дізнаєтеся вигляд вашої ангіни, в результаті чого вам буде призначено відповідне лікування. Крім того, щоб переконатися, чи немає у вас алергічної реакції на складові призначених препаратів, необхідно зробити відповідні аналізи, так як при серйозних видах ангіни ви можете погіршити свій стан алергічною реакцією.

Пройдіть лікування ангіни в «Столичної Клініці» в м. Київ. Досвідчений ЛОР допоможе впоратися з захворюванням в найкоротші терміни. Прийом проводиться за попереднім записом!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.