Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Атиповий мононуклеоз

Атиповий мононуклеоз
Атиповий мононуклеоз — це інфекційне захворювання, яке вражає лімфатичну і ретикулоендотеліальної системи, при цьому має не стандартне перебіг і досить небезпечно для здоров’я. Крім того, воно протікає з проявом тонзиліту , лихоманкою, збільшенням розмірів селезінки і печінки, поліаденітом, лейкоцитозом та ін

Ми щодня стикаємося з різними формами мононуклеозу , що дозволяє говорити про великий досвід лікування. Запишіться на консультацію до отоларинголога в «Столичну Клініку» м. Київ.

Процес зараження мононуклеозом здійснюється через предмети побуту, в результаті безпосереднього контакту (поцілунки) або повітряно-крапельним способом з вірусоносієм, так як передається вірус через контакти з хворим.

Вірус можна виявити в слині тільки в самому кінці інкубаційної стадії захворювання, під час її розпалу, а також іноді через шість місяців і більше після одужання.

Як показує практика, виділення вірусу спостерігається у 15-25% осіб, які перенесли раніше мононуклеоз.

Атиповий мононуклеоз у дорослих зустрічається досить рідко і може значно загрожувати життю людини.

Щоб діагностувати атиповий мононуклеоз і отримати відповідне лікування, звертайтеся в «Столичну клініку» Києва, де кваліфіковані отоларингологи нададуть вам всю необхідну допомогу! Крім зазначеного захворювання фахівці за допомогою сучасного обладнання здійснюють операції з видалення аденоїдів, лікування таких захворювань, як хронічний мононуклеоз та ін

Особливості протікання мононуклеозу

Атиповий мононуклеоз зустрічається повсюдно, йому піддані особи будь-яких вікових категорій. Однак у розвинених державах захворювання реєструється серед осіб молодого віку та підлітків — від чотирнадцяти до вісімнадцяти років.

У державах, що розвиваються більше хворіють діти, які відносяться до молодшої вікової категорії. Досить рідко мононуклеоз спостерігається у дорослих, вік яких складає більше сорока років, оскільки багато в такому віці мають імунітет до даної інфекції.

З перших днів захворювання збільшується селезінка і печений ь, досягаючи максимуму до четвертого-десятого дня. У деяких ситуаціях можуть відзначатися диспепсичні явища, хворобливі відчуття в животі.

У 6-9% хворих спостерігається незначна іктеричність шкірного покриву. У розпал захворювання у хворих, які приймають антибіотики, часто спостерігається алергічний висип. Тривалість представленого захворювання складає від двох до чотирьох тижнів.

Спочатку плавно пропадають нальоти на мигдалинах, пропадає лихоманка, потім приходять в норму лімфатичні вузли, печінка і селезінка. Після зниження температури тіла, у деяких пацієнтів через пару днів може температура може знову збільшитися. Зміни гемограми (аналіз крові) здатні зберігатися кілька тижнів, а то й місяців.

У чому полягає лікування мононуклеозу?

При легкому протіканні захворювання атиповий мононуклеоз можна лікувати вдома.

При важкому стані, появі ускладнень та ін вимагається якнайшвидша госпіталізація хворого. Пацієнту прописується постільний режим, а також симптоматична терапія. Використання антибіотиків можливо лише при бактеріальних ускладненнях.

Оксацилін і ампіцилін людям, що страждають від цієї проблеми, категорично протипоказані! При важкому протіканні захворювання доцільний нетривалий комплекс глюкокортикоїдної терапії.

Якщо до звернення до кваліфікованого фахівця не було проведено лікування, і впоратися повністю з вірусом не вдалося, можна спостерігати досить важку картину — виснаження нервової та імунної систем, що представлено у вигляді м’язових болів, депресії, тривалого збільшення температури тіла (місяцями).

Тому при появі перших ознак хвороби, відправляйтеся в «Столичну клініку» Києва. Не забувайте, що на початкових стадіях вилікувати атиповий мононуклеоз набагато простіше!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.