Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Аудіометрія

Аудіометрія — це методика діагностики слуху при підозрі на захворювання вух. Аудіометрія дозволяє діагностувати багато приховані захворювання без травматизації організму.

Пройти аудіометрії в Києві можна звернувшись до фахівців «Столичної Клініки». Прийом отоларинголога ведеться за попереднім записом!

Даний спосіб в медицині застосовується при визначенні ступеня втрати слуху у людини. Також цей спосіб може називатися методом тестування слуху або аудіограми.

Оскільки кожен звук відрізняється своєю гучністю і частотою коливань, звукове сприйняття здійснюється в момент стимулювання нерва внутрішнього вуха звуковими хвилями. Після чого, за допомогою проходження через нервові шляхи, ці імпульси потрапляють в наш мозок. Також внутрішнє вухо людини може дозволяти чути звуки слуховим каналом, барабанною перетинкою і кісткою середнього вуха (при повітряної провідності), або кісткою по колу і ззаду вуха (при кістковій провідності).

Щоб отримати своєчасну допомогу, запишіться до досвідченого лікаря — лора в Києві. Фахівці «Столичної клініки» за допомогою сучасного обладнання допоможуть впоратися з проблемою.

Сучасне обладнання дозволяє проводити повний спектр медичних послуг. Це ректороманоскопія , дихальний тест , спермограма і багато іншого.

Методика тесту

До початку процедури необхідно визначити ступінь необхідності застосування даного методу.

Подібна процедура полягає в тому, що необхідно перевірити кожне вухо, визначивши здатність кожного чути звуки.

Слух людини повинен реагувати на: годинна цокання, шепотную мова, звичайну мову (мається на увазі гучність, при якій ми зазвичай спілкуємося).

Додатково, для перевірки повітряної провідності, можна користуватися камертоном, який, вібруючи, повинен бути розташований по черзі у кожного вуха. Перевіряючи кісткову провідність, вібруючим камертоном здійснюється притискання його рукояті в область соскоподібного відростка, яку має скронева щелепу з обох сторін.

Проведення аудіометрії необхідно при захворюванні, яке називається приглухуватість.

Лікування в Києві, так само як і в будь-якому іншому місті, повинен проводити відповідний спеціаліст. Як правило, таким фахівцем є лікар — сурдолог. У Києві є кілька центрів, які спеціалізуються на наданні такої послуги з визначення функціональної здатності вух, як аудіометрія.

Відносно самої процедури, варто відзначити, що це самий точний спосіб визначення слухової чутливості (особливо у новонароджених діток). Перевіряючи повітряну провідність, застосовують навушники, які підключені до приладу, званого — аудіометр. З його допомогою, в кожне вухо по черзі, з певною тональністю йде подача регульованого по гучності звуку. Від пацієнта необхідна тільки відповідна реакція (підняттям руки, натисканням кнопки), в момент того, коли він почув відповідний звук. Мінімальну гучність, необхідну для сприйняття кожного окремо звуку, відзначає на спеціальному графіку фахівець. Вимірюючи кісткову провідність звуків, зверху кістки соскоподібного відростка встановлюються вібруючі пристрої, які називаються кістковими осциляторами. Процедура не вимагає ніяких особливих підготовчих заходів і є абсолютно безболісною. Виняток становлять діти. Для спокійного проведення процедури, яка вимагає максимальної об’єктивності в цих випадках, діток вводять в стан сну, під час якого і відбувається описана вище аудіометрія. Як правило, для цього діткам дають легке снодійне.

Мета проведення слухового тесту

У Києві аудіометрія проводиться для визначення наявності приглухуватості . Чим раніше діагностується хвороба, тим швидше людина зможе розпочати заходи з підбору слухових апаратів, але в разі глибокої втрати слуху може знадобитися операція з кохлеарної імплантації.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.