Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Бартолініт

Бартолініт є запальним захворюванням, при якому відбувається ураження великої залози передодня піхви. Як правило, ця патологія викликається такого роду збудниками, як стафілококи, стрептококи, кишкова паличка, протей. Рідше в ролі збудника виступають трихомонади, гонококи та інші патогенні мікроорганізми.

Сьогодні впоратися з такою патологією допомагають гінекологи «Столичної клініки» в Києві. Звернувшись до них, ви можете бути впевнені, на будь-якій стадії розвитку захворювання вам допоможуть. Також в клініці лікуються такі захворювання, як: гіперплазія ендометрія, вірус папіломи , опущення матки та інші гінекологічні недуги.

Симптоми бартолініту

При бартолініті поразка може бути в різних відділах залози, що в якійсь мірі здатне впливати на специфіку проявів цього захворювання. У підсумку може дивуватися протоку залози, через який проходить назовні висновок її вмісту (у такому разі хвороба буде іменуватися каналікулітах), або ж сама залоза (бартолініт). Каналікуліт найчастіше викликається бактеріями, які здатні спровокувати розвиток гонореї.

Характерною особливістю недуги вважається те, що під час хвороби пацієнтка в області поразки не відчуває особливих хворобливих або неприємних відчуттів. Під час відвідування лікаря-небудь скарги на самопочуття відсутні, що і є в ряді випадків причиною пізньої діагностики, а відповідно і запізнілого початку терапевтичного лікування. Першим з ознак захворювання вважається поява валика червоного кольору навколо отвору, через який заліза здатна відкриватися на поверхні слизової оболонки. При натисканні на отвір з просвіту його протоки може виділитися кілька крапельок гною, які є матеріалом для дослідження під мікроскопом з метою виявлення хвороботворних мікроорганізмів. З плином часу відбувається порушення самопочуття хворої, з’являються скарги на підвищену стомлюваність, зростання температури, порушення сну і апетиту. При запущеній формі хвороби відзначаються сильні болі під час ходьби.

Лікування бартолинита

На сьогоднішній день найбільш проста в терапевтичному відношенні каналікулітах, оскільки така форма хвороби є поверховою, адже збудники не встигають ще глибоко впровадитися. В «Столичної клініці» гінекологи призначають хворим антибіотики або ж інші антибактеріальні засоби. Сучасна гінекологія перед призначенням такої терапії завжди рекомендує взяти у пацієнтки для дослідження матеріал з метою встановлення точного виду мікроорганізму, що викликав патологічний процес, і чутливості його до медикаментів. Подібна практика дозволяє гінекологам забезпечити ефективну терапію захворювання.

Крім того, сприятливий ефект дає прийом теплих ванночок, в які додано декілька крапель розчину перманганату калію. Таку процедуру роблять 3-4 рази на добу протягом 1 год, з перервами по 30 хвилин між сеансами. Ще гінекологи радять застосовувати аплікації з різних мазей. Широке використання в гінекології для лікування бартолинита отримала симптоматична терапія із застосуванням вітамінних, знеболюючих та протизапальних препаратів. Через 3 дні після виявлення захворювання, коли відбувається нормалізація стану пацієнтки, можна починати застосовувати різні фізіотерапевтичні заходи, до яких відносять УВЧ і ультрафіолетове опромінення. Якщо хвороба після лікування розвивається далі, необхідно хірургічне втручання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.