Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Біль в куприку

Біль в куприку (кокцигодинія) вважається досить рідкісним і мало вивченим больовим синдромом, який проявляється безперервної болем в нижній частині хребта. Хворобливі відчуття в більшості випадків чітко локалізовані і можуть посилюватися в положенні сидячи або в результаті навантажень на хребет.

Якщо Вам потрібна кваліфікована допомога проктолога , то звертайтеся в «Столичну клініку» в Києві, де досвідчені фахівці визначать причини появи цієї проблеми і підберуть лікування, яке допоможе від нього позбутися.

Можливі причини болю в куприку

Причин появи цієї проблеми може бути багато. В першу чергу, сюди слід віднести локальну травму. Наприклад, падіння на цей відділ хребта здатне спровокувати травму зв’язок куприка або ділянки з’єднання з крижами. По-друге, пологи. У процесі пологів голова малюка, виходячи з тазу, впливає на куприк і може викликати травму зв’язок, і навіть перелом куприка. По-третє, надлишковий тиск. Деякі різновиди діяльності, які пов’язані з тривалим тиском на куприк, наприклад, тривале сидіння на твердій поверхні або їзда на коні, здатні викликати болі в куприку. У подібних ситуаціях біль є непостійною. Однак, якщо чинники негативного впливу зберігаються, а необхідне лікування не ведеться, то біль може прийняти хронічну форму. Крім того, причиною кокцигодинії вважається інфекція або пухлина.

Діагностування болю в куприку

Діагноз кокцигодинії визначається на підставі фізікального огляду та історії захворювання. Інструментальні способи обстеження використовуються в тих ситуаціях, коли потрібно виключити інші ймовірні причини болю.

Звертаючись до досвідченого проктолога в «Столичну клініку» в Києві, Ви можете бути впевненими в тому, що Вам зроблять повне фізикальне обстеження, що передбачає вагінальне і ректальне обстеження, щоб пальпаторно виявити ймовірне наявність пухлини. Крім цього, потрібна пальпація на локальну болючість куприка. У підсумку відсутність хворобливих відчуттів при натисканні на нього свідчить про те, що біль має іншим генезом ( остеохондроз , грижа диска хребта і пр.). В «Столичної клініці» в Києві також використовується рентгенографія (рентгенографія крижів і куприка надає побачити наявність великих пухлин або переломів) і МРТ (можливість діагностувати пухлини та інфекції).

Лікування болю в куприку

Лікування болів в куприку, найчастіше, є місцевим і консервативним. В першу чергу, сюди відноситься медикаментозне лікування. Використовуються протизапальні нестероїдні препарати, які надають можливість зняти запалення в районі куприка і, відповідно, зменшити хворобливі відчуття. У разі наявності запору може бути призначено проносне. Додатково при лікуванні болів у куприку застосовуються спеціальні подушки, виконані у вигляді кільця, щоб не допустити контакту цього відділу хребта з поверхнею під час сидіння.

Також корисною є фізіотерапія. Електрофорез , ультразвук та інші процедури сприяють зменшенню запального процесу, а лікувальна фізкультура надає відмінну можливість домогтися поліпшення кровообігу в районі куприка. Крім того, фізичні навантаження приводять до підвищеного вироблення ендорфінів.

У тій ситуації, якщо больовий синдром є резистентним і стійким, то пацієнтові може бути призначено оперативне лікування. Ця операція вважається нескладною, однак період відновлення після неї досить тривалий.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.