Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Біль внизу живота

Біль внизу живота — часта скарга жінка на прийомі гінекологів. Симптом навряд чи скаже про щось конкретне, адже він може виявлятися при різних захворюваннях. В області тазу розташоване не так багато чутливих нервових гангліїв, і біль часто може з’являтися вже після усунення причини її появи. Такий біль носить назву фантомної.

При обстеженні лікар «Столичної клініки» буде враховувати, що в кожного своє індивідуальне сприйняття болю, і діагностику буде проводити послідовно, виключаючи можливі причини недуги.

Біль внизу живота найчастіше може виникати, якщо у пацієнтки спостерігається опущення матки, ендометрит, запалення яєчників і деякі інші гінекологічні недуги.

Захворювання, при яких можлива біль внизу живота:

Як відзначають гінекологи, при захворюванні гострого циститу у жінок буде з’являтися біль в нижній частині живота. Одночасно з болем з’являється досить часте сечовипускання і біль в кінці мочеіспуканія. Іноді в сечі з’являється кров. За відсутності таких симптомів проблеми можуть бути з кишечником, запаленням придатків або багатьма іншими захворюваннями. Обов’язково слід пройти обстеження в уролога чи гінеколога при подібних підозрах.

Болі внизу живота з боків у жінок можуть бути причиною запалення придатків, кісти яєчника або іншої недуги, пов’язаного з придатками. З появою таких болів слід пройти відповідне обстеження — здати мазок, записатися на УЗД. У чоловіків також можуть виникати такі болі, але їх природа лежить далеко від області гінекології. У них подібні болю сигналізують про проблеми з кишечником, іноді такі симптоми можуть характеризувати і хронічний простатит. Чоловікові при обстеженні потрібно відвідати не тільки гастроентеролога, але і уролога.

Кровотечі з органів статевої системи завжди свідчать про захворювання пов’язаних зі статевими органами. Якщо одним із ваших симптомів став озноб і підвищення температури, можливо, захворювання відноситься до інфекції органів малого таза (гонорея, хламідіоз, мікоплазмоз). Якщо до болів в животі додається нудота і блювота, то це не є специфічними симптомами гінекологічного захворювання — це може бути отруєння, але і вагітність виключати не можна. Наявність непритомності, судинних колапсів є ознакою гіповолемії і вказує на внутрішні кровотечі. Не слід намагатися лікувати біль внизу живота самостійно, особливо, якщо вона гостра. Фахівці «Столичної клініці» в зручний час проконсультують вас, а також призначать необхідне лікування для усунення даної проблеми.

Якими бувають болі в животі

Часті сечовипускання, що супроводжуються болями або болі в попереку — це сигнал, що можливо присутня патологія сечовивідних шляхів. Раптове відчуття болю буде говорити про гострих формах патології: кровотеча, розрив або навіть перекрут органу. Подібні симптоми так само будуть розвиватися при кольках сечовивідних шляхів. Поступово біль буде переходити в запальний процес, потрібно звертатися в клініку без зволікань.

Якщо ви відчуває біль внизу живота пульсуючу або ритмічну, то можливе підвищення внутрішньопорожнинного тиску в порожнистих органах. Постійний біль характерна при запальних процесах і порушенні кровопостачання. А гостра ж біль буде сигналом про непрохідність сечовивідних шляхів та гострої патології очеревини. Біль внизу живота може характеризувати різні захворювання і виявити їх здатний тільки лікар.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.