Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Цервіцит

Цервіцит — це запальний процес, що відбувається в шийці матки, а точніше в її піхвовому сегменті. Протягом недуги відрізняється гнійними або слизовими виділеннями, болісними відчуттями при сечовипусканні і статевому акті, тупими і болями, що тягнуть внизу живота. Іноді такі відчуття може давати поліп шийки матки — виникає біль внизу живота схожої сили. Хронічний цервіцит при затяжному перебігу призводить до появи гіпертрофії і ерозії шийки матки , а також до поширення на верхні відділи статевого апарату інфекції.

Подібний недуга добре вивчений гінекологами «Столичної клініки» в Києві, тому, звертаючись саме до них, жінка може бути впевнена в тому, що проблема буде вирішена. Завдяки сучасним медикаментам та приладам фахівцям вдається досягти успіху і в самих запущених формах цервіціта.

Шийка матки у жінки є певним бар’єром, який перешкоджає проникненню у верхні відділи статевих шляхів і матку інфекцій. За певних умов може відбутися порушення захисної функції матки, в результаті відбудеться проникнення чужорідної мікрофлори, а також розвинеться запальний процес або цервіцит, що включає в себе ендоцервіцит і екзоцервіціт.

Певні чинники також сприяють розвитку цервіціта, такі як: травма шийки матки при пологах, в період діагностичних вискоблювання або ж при перериванні вагітності. Крім того, цьому може сприяти застосування засобів контрацепції. Як правило, цервіцити супроводжують інші захворювання статевої системи у жінок: вагініт, вульвіт, псевдоерозії шийки матки, бартолініт.

Симптоматика цервіціта

У гінекології цервіцит за течією розрізняють, як хронічний і гострий, а за ступенем ураження — дифузний і вогнищевий цервіцит. У разі гострого цервіціта можуть відзначатися рясні гнійні або слизові виділення, набагато рідше внизу живота тупий біль. Часом спостерігаються випинання слизової, гіперемія і набряк зовнішнього отвору і цервікального каналу. Таке захворювання, як цервіцит в залежності від стану імунітету і характеру збудника має різні прояви. Цервіцит, що має гонорейну природу, протікає досить гостро, з вираженими ознаками, менш помітні ознаки при хламідійної інфекції. У разі герпетичного цервіціта шийка матки має яскраво червоний колір і деяку рихлість.

Діагностика цервіціта

Часто цервіцит може протікати безсимптомно, тому недуга може виявитися випадково тільки при планових оглядах. Діагностика спрямована на виявлення причин, що викликали запалення шийки матки. При підозрі на цервіцит, гінеколог «Столичної клініки» в Києві обов’язково справить наступні дії:

 • огляне шийку матки за допомогою дзеркала;
 • справить кольпоскопію для деталізації патологічних змін епітелію шийки матки при цервіциті;
 • застосує лабораторні методи діагностики: мікроскопію мазка, бакпосев на чутливість до антибіотиків і мікрофлору, цитоморфологічні дослідження.

Лікування цервіціта

У сучасній гінекології застосовують велику кількість самих різних методів лікування цервіціта. Однак у першу чергу лікування цього захворювання має бути спрямоване саме на ліквідацію таких факторів як обмінні, імунні і гормональні порушення. Безпосереднє лікування цірвіціта включає застосування всіляких лікарських засобів і залежить безпосередньо від збудника, його чутливості до препарату, і звичайно стадії запального процесу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.