Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Чоловіче безпліддя

Чоловіче безпліддя - це нездатність зачати дитину у зв’язку із захворюваннями по лінії чоловіка. Головним питанням у такій ситуації є — причина безпліддя, основне захворювання. Для того щоб вирішити проблему чоловічого безпліддя, зверніться до лікаря уролога в Києві.

Досвідчений лікар уролог допоможе Вам побороти захворювання і нарешті відчути почуття батьківства. Запис на прийом до лікаря в «Столичну Клініку» проводиться за контактними телефонами.

 

Коли перед сімейною парою постає питання: чому не виходить зачати дитину, найкраще звернутися до лікаря. Як показує практика, трохи менше половини випадків неможливості зачаття пов’язані, як це не дивно, із захворюваннями чоловічої статевої системи. Жінки, по медичній статистиці, страждають хворобами репродуктивної системи лише в 40% випадків. Однак серед усіх цих прикладів є й такі, які пов’язані з імунологічною несумісністю або іншими рідкісними формами безпліддя. Тим не менш, чоловіче безпліддя стоїть на першому місці в списку проблем із зачаттям. І цю проблему треба лікувати. Найкраще звернутися до висококваліфікованих фахівців. Фахівці «Столичної клініки» в Києві вважаються одними з кращих в цій галузі. Вони застосовують сучасні методи досліджень, включаючи ультразвукову діагностику, які дозволяють досить точно встановити причини безпліддя, а також, що найважливіше, усунути їх. Записатися на прийом можна у зручний час.

Медики виділяють кілька форм чоловічого безпліддя:

 1. Обтураційній формою безпліддя є Екскреторна безплідність, пов’язане воно з непрохідністю сім’явивідних шляхів. При такій формі безпліддя знижується кількість насінної рідини, що тягне за собою неможливість зачаття. Пов’язане виникнення цього захворювання, в першу чергу, з травмами або запаленням, крім того, до екскреторної безплідності можуть призвести інфекційні захворювання або простатит ;
 2. При такій формі безпліддя кількість сперматозоїдів у спермі знижується або вони відсутні взагалі. Лікується екскреторна форма безпліддя оперативно, але тільки після проведення повного обстеження
 3. Секреторна чоловіче безпліддя виникає тоді, коли яєчка виробляють сперматозоїди не в повній мірі. Так, наприклад, сперматозоїди при такій формі безпліддя можуть бути занадто малорухомими або їх може бути занадто мало. Як правило, це захворювання може спричинити за собою небудь інфекція, що передається статевим шляхом, а також запалення яєчок і придатків, крипторхізм, варикоцеле або епідемічний паротит (свинка);

Ознаками секреторного запалення можуть бути дефекти в будові сперматозоїдів, а також порушення їх рухливості. Все це можна встановити при проведенні спермограмми в «Столичної клініці» Києва. Лікувати секреторное чоловіче безпліддя потрібно стимулюючими препаратами, але спочатку необхідно зняти запалення.

Аутоімунне безпліддя — при цій формі безпліддя організм чоловіка виробляє антитіла до сперматозоїдів. Пов’язано це з порушенням особливого бар’єру, що захищає яєчка від імунокомпетентних клітин або антитіл. Таке трапляється, як правило, після травми або простого забитого місця, що спричинило запалення. Діагностувати аутоімунне безпліддя можна також при проведенні спермограми. Для лікування цієї хвороби потрібно позбутися, в першу чергу, від самої причини захворювання, після чого призначається кілька видів лікування: гормональна терапія, ензимотерапія та інші процедури.

Відсутність або порушення ерекції може також призвести до безпліддя. У будь-якому випадку, якими б не були причини чоловічого безпліддя, їх треба усувати. Додатково можна провести УЗІ сечового міхура і нирок.

Запишіться на прийом до лікаря уролога в «Столичної Клініці». Побороти вилікувати чоловіче безпліддя можливо в більшості випадків, за умови точної діагностики і правильного лікування. Прийом проводиться за попереднім записом!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.