Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Дерматологія

Дерматологія — наука вивчає методи лікування захворювань шкіри, сучасні методики омолодження та догляд за шкірою.

В арсеналі сьогоднішньої медицини чимало інноваційних методик дослідження, і, незважаючи на це, діагностування, засноване на візуальному огляді, як і раніше не втратило свого значення. Основним інструментом кожного дерматолога вважаються його очі. Слід зауважити, що ніякі, навіть найбільш передові технології, лікаря не замінять вміння окреслити коло хвороб, при яких необхідно виконати диференціальну діагностику. Наприклад, висип може бути проявом не просто захворювань шкіри, але безлічі внутрішніх проблем.

Якщо Вам необхідна допомога або кваліфікована консультація лікаря-дерматолога в Києві, то фахівці «Столичної клініки» готові надати свої послуги!

«Столична клініка». Список послуг

На поточний момент в нашій лікарні працюють кваліфіковані та досвідчені фахівці, які мають сертифікати по косметології, онкодерматолога, трихолог, які зуміють допомогти Вам в діагностуванні та лікуванні таких захворювань:

 •     - Вірусні шкірні захворювання (контагіозний молюск, папіломи, герпес, бородавки, оперізуючий лишай та ін);
 •     — Мікози нігтів і гладкої шкіри;
 •     — Вугрова хвороба (на будь-якій стадії);
 •     — Хронічні дерматози (псоріаз, нейродерміт, атопічний дерматит, екзема та ін);
 •     — Дисхромії шкіри (хлоазма, вітіліго, пігментні плями);
 •     — Захворювання волосся (облисіння, випадання, надмірне оволосіння);
 •     — Новоутворення слизових оболонок і шкіри;
 •     — Алергічні реакції;
 •     — Зміни пластівок нігтів (як неінфекційного, так і грибкового походження) із застосуванням апаратних способів безболісного усунення змінених нігтів.

Окремої уваги заслуговує той факт, що ми здійснюємо усунення різноманітних утворень на шкірі (папілом, бородавок, родимок, молюска, невусів і т.п.) за допомогою кріодеструкції (використання рідкого азоту), лазерної деструкції і електрокоагуляції.
Звертаючись в «Столичну клініку», Ви отримаєте наступні послуги лікаря-дерматолога:

 1.   — Консультування;
 2.   — Огляд;
 3.   — Інноваційні апаратні дослідження;
 4.   — Лабораторні загально клінічні дослідження;
 5.   — Молекулярні унікальні технології.

Слід зауважити, що дерматологія взаємопов’язана з інфекційною патологією (зовнішні і внутрішні висипання), венерології, педіатрією (інфекційні дитячі захворювання, які характеризуються наявністю висипу — краснуха, кір, скарлатина та ін), з внутрішніми захворюваннями (наявність свербежу, наприклад, при діабеті або уремії), алергологією (кропив’янка тощо), хірургією (карбункули), ендокринологією (аддісонова хвороба, мікседема), акушерства та гінекології (дерматози вагітних), з невропатологиею (сірінгомієлія, проказа), офтальмології і пр.

В процесі вивчення проблем лікар-дерматолог паралельно з клінічними способами дослідження застосовує гістохімічні, гістологічні, імунологічні, фізіологічні, біохімічні, мікробіологічні, ендокринологічні, експериментальні та фізичні методики. Візуальна доступність проявів захворювань шкірного покриву для ретельного дослідження і тривалого спостереження надає можливість вивчати деякі складні фізіологічні та медичні проблеми: алергію, імунобіологічні процеси, реактивність організму, сенсибілізацію, стан різних внутрішніх органів і пр.

Якщо у Вас виникли проблеми зі шкірою, то не варто чекати, поки вони пройдуть самі по собі. Слід зазначити, що шкіра вважається найбільшим органом людини. Саме вона є відображенням стану організму, виступаючи в якості бар’єру, що захищає його від різноманітних бактерій і пошкоджень. Як показує практика, кожна друга людина в певний момент часу стикається з деякими шкірними захворюваннями — приблизно 20% усіх звернень до лікарів припадає на дерматолога, який консультує з проблем здоров’я, які пов’язані з волоссям, шкірою та нігтями. Досить часто проблеми шкіри вважаються зовнішнім проявом проблем внутрішніх органів. Сюди відносяться захворювання шлунково-кишкового тракту, імунної та ендокринної систем. Розібратися з представленими проблемами допоможе лише кваліфікований і досвідчений лікар-дерматолог. Звертаючись в «Столичну клініку» в Києві, Ви можете розраховувати на те, що Вам не просто призначить лікування, а й відшукають першопричину наявної проблеми.

«Столична клініка» — комплексний підхід до будь-яких проблем зі здоров’ям

Багатопрофільність нашої клініки надає можливість лікарям підібрати комплексний підхід до проблем, які пов’язані із захворюваннями шкіри. Пройти всі необхідні дослідження і аналізи пацієнти можуть безпосередньо в нашому центрі.

Усунення бородавок, папілом, фібром, невусів, молюсків та інших доброякісних утворень шкірного покриву здійснюється на електрохірургічне сучасному обладнанні. Крім того, лікування та обстеження статевих інфекцій виконується в найкоротші терміни, відповідно до норм надання медичної допомоги, а також з урахуванням індивідуальних характеристик будь-якого пацієнта.

Лікарі дерматологи в «Столичній клініці» відрізняються багаторічним досвідом роботи і значною кваліфікацією, що забезпечує кожному пацієнтові лікарні отримання медичної якісної допомоги. Окремої уваги заслуговує те, що нашими фахівцями величезне значення приділяється фізіотерапевтичним способам лікування шкірних патологій серед дітей. Значне впровадження всіляких неінвазивних і медикаментозних методик в схему лікування істотно збільшує перелік засобів для боротьби з представленими захворюваннями, що надає можливість зменшити медикаментозне навантаження на слабкі дитячі організми. Варто підкреслити, що будь-які проблеми дерматології вирішуються в активному співдружності дерматолога і терапевта, а в разі потреби і більш вузьконаправлених фахівців (косметолог, венеролог та ін.)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.