Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Диспорт

Диспорт — це препарат для корекції мімічних зморшок. Містить ботулотоксин, який блокує нервово-м’язову передачу. Лікарські препарати на основі ботулотоксину виробляються декількома торговельними марками — «Dysport» (диспорт), «Botox» ( ботокс ), «Lantox» (лантокс) та іншими.

У Києві процедури з корекції зморшок за допомогою ін’єкцій диспорту успішно практикують лікарі «Столичної клініки». Прийом за попереднім записом.

Показання та протипоказання

У косметичних цілях диспорт використовується для розгладження не тільки дрібних, але і стійких, глибоких зморшок. Препарат показав ефективні результати при корекції обличчя у жінок і чоловіків.

У медичних цілях даний препарат застосовується при лікуванні блефароспазму, паралітичної косоокості, локальних м’язових спазмів, церебрального паралічу (в тому числі ДЦП) та розсіяного склерозу, мігрені, судом.

Препарати на основі ботулотоксину широко використовуються при надмірній пітливості (ін’єкції на долонях, ногах і в пахвовій ямці), для зменшення заїкання, для корекції носа, губ, смуг на шиї і навіть в комплексному лікуванні простатиту .

Диспорт не рекомендується використовувати в наступних випадках:

 • інфекції м’яких тканин у місці передбачуваної ін’єкції;
 • гіперчутливість до компонентів препарату,
 • вагітність і період лактації;
 • порушення згортання крові.
Для проведення безпечної корекції зморшок за допомогою диспорту необхідна консультація медика.

Проведення процедури

Дрібні м’язи під шкірою, скорочуючись, приводять до утворення зморшок в куточках очей і губ, на лобі, на переніссі. Ін’єкція диспорту блокує сигнали між дрібними м’язами і руховими нервами, тим самим розслабляє надактивні м’язи, що беруть участь у формуванні зморшок. Підсумком процедури стає гладка шкіра, за рахунок розгладження дрібних і глибоких зморшок.

Перед процедурою на шкіру наносять місцеві анестетики. Диспорт за допомогою тонкої голки вводять в м’язи. Вся процедура займе не більше десяти хвилин. Дія препарату почнеться через три дні, максимуму досягне через два тижні.

Ефект від використання диспорту триває до півроку, залежно від індивідуальних особливостей шкіри пацієнта. Після процедуру повторюють. При регулярному введенні диспорту м’язи розслаблені, а тому не формуються нові зморшки.

Але ботулінічний нейротоксин не можна використовувати для усунення зморшок в області рота, щік і підборіддя. Для корекції цих місць застосовують біополімерний гель.

Ін’єкції диспорту має право проводити тільки висококваліфікований лікар, який пройшов спеціальну підготовку і має дозвіл від фірми-виробника. Процедура проводиться амбулаторно в умовах медичного закладу. Перед використанням препарату лікар проведе обстеження, вивчить анатомічні особливості особи, виключить алергічні реакції у пацієнта.

Неприпустимо проводити ін’єкції у косметологічних кабінетах або салонах краси, що не мають стерильних умов для проведення даної процедури.

Ускладнення

Ускладнення виникають при некваліфікованому проведенні процедури. При передозуванні може опускатися повіку або кут рота. Відновлення відбувається тільки 1-2 місяці. Також ускладнення виникають при травмі голкою нервів, судин, трахеї.

Корекція зморшок, незважаючи на доступність, складна медична процедура з використанням лікарських засобів. Тому провести її на професійному рівні може тільки лікар.

Медики «Столичної клініки» проводять корекцію зморшок в комфортних для пацієнта умовах. Прийом фахівці ведуть за попереднім записом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.