Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Дихальний тест

Дихальний тест — це один з видів неінвазивних процедур, застосовуючи який, можна шляхом реєстрації (на базі спеціального обладнання), визначити у видихуваному людиною повітрі (вуглекислому газі), наявність бактерій, здатних розвивати виразкову хворобу. Діагностика та лікування виразкової хвороби, звичайно ж, не обійдеться без втручання кваліфікованого лікаря — гастроентеролога.

Щоб отримати своєчасну допомогу, запишіться до досвідченого лікаря гастроентеролога в Києві. Фахівці «Столичної клініки» за допомогою сучасного обладнання допоможуть впоратися з проблемою.

Методика тесту

Методикою даного тестового дослідження є досить проста процедура, до якої у будь-якої людини не існує ніяких протипоказань. Для того щоб почати дихальний тест, необхідно здійснити забір зразка повітря, що видихається пацієнтом. Після першого забору необхідний прийом пацієнтом розчину карбаміду, потім відбувається продовження тесту, але вже за допомогою нового забору повітря. Необхідно від 10 до 15 хвилин часу, для того щоб здійснити тест і отримати результати. Після аналізу гастроентерологом в Києві результатів тесту, відбувається визначення наявності у пацієнта бактерії Helicobacter pylori. У разі виявлення виразкової хвороби, ви зможете пройти якісне і високопрофесійне її лікування в Києві.

Бактерія Helicobacter pylori

Найпоширенішою причиною появи виразки вважається тривалий хронічний перебіг запального захворювання в районі верхнього відділу ШКТ, а також наявність бактерії Helicobacter pylori. Найпоширенішими носіями цієї бактерії є люди, які страждають проблемними захворюваннями дванадцятипалої кишки (виразки) — 90% випадків виявлення, а також, решта пацієнтів, у яких діагностована виразка шлунка.

Адаптація цього збудника відбувається в шлунковому соку, який у свою чергу (при вживанні нами їжі), своєю кислим середовищем захищає нас від попадения в наш організм бактерій. Helicobacter pylori може жити багато десятиліть у шлунку (слизова оболонка їй, як рідний дім), або в дванадцятипалій кишці. При цьому, вона може проявляти себе, як хронічними запальними процесами — гастритами, так і дуоденіту. Також німа виразка може дати про себе знати при з’явилися ускладненнях, таких як кровотеча, прорив або малігнізація.

Рятівна медицина

Своєчасне лікування виразкової хвороби, при адекватній терапії, може призвести до повної ліквідації інфекції, а також і до ліквідації подальших проявів паразитичної бактерії в нашому організмі. П’ятирічними дослідженнями було доведено що пацієнти, які отримували відповідний курс лікування, (спеціальний курс терапії), тільки в 15 відсотків випадках мали шанс захворіти на виразкову хворобу, і то за умови повторного інфікування. А пацієнти, які не пройшли курсу спеціальної терапії, лікують виразку набагато довше і складніше, з рецидивами в ста відсотках випадків протягом декількох років.

Висновок напрошується сам — не слід нехтувати допомогою кваліфікованих фахівців, якщо у вас діагностована виразкова хвороба. Не полінуйтеся розпочати відповідне лікування в Києві. Співробітники «Столичної клініки» запропонують кращі методики лікування даного захворювання. Крім дихального тесту, пацієнтам доступні й інші сучасні види багато іншого.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.