Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Доплер судин шиї та голови

Ультразвукова допплерографія судин (транскраніальної доплер) — це сучасний метод діагностики, що дозволяє отримати точну інформацію про стан судин і артерій, також своєчасно виявити їх захворювання. Дана методика дозволяє досліджувати сонні артерії, підключичні і хребетні артерії, магістральні артерії головного мозку.

Доплер судин голови та шиї дає результати швидкості кровотоку, визначає атеросклеротичні зміни в артеріях, ступінь стенозу (звуження) судин, допомагає своєчасно виявити аневризму головного мозку, зміни кровотоку при остеохондрозі шийних відділів хребта і запобігти розвитку порушень мозкового кровообігу, які загрожують ускладненнями аж до інвалідності .

Показання для проведення доплерографії

Доплеровське дослідження судин та головного мозку призначає лікар-невролог при наявності у пацієнта наступних скарг:

 • головні болі і запаморочення;
 • шум у вухах;
 • «Мушки» перед очима або тимчасова сліпота на одне око;
 • втрата свідомості на короткий час;
 • болі в шиї і потилиці;
 • ознаки інсульту — порушення мови, параліч половини тіла;
 • погіршення пам’яті;
 • відчуття оніміння або біль у кінцівках.

Як і звичайне ультразвукове дослідження, доплерографія безболісна і безпечна для пацієнта, не супроводжується побічними ефектами, не має протипоказань. Пацієнт не піддається рентгенівському випромінюванню, як при інших методах діагностики, тому обстеження може проводитися неодноразово.

Доплеровське сканування судин, проведений у «Столичної клініці» кваліфікованим діагностом, дозволяє скласти точну картину захворювання і підтвердити діагноз, щоб скласти оптимальний курс лікування.

Якщо у пацієнта є скарги на погане самопочуття, описані вище скарги — ми рекомендуємо почати саме з УЗД судин шиї (Київ). Така діагностика застосовна в будь-якому віці, починаючи від УЗД голови новонародженим і закінчуючи діагностикою вен на ногах.

Своєчасно проведене обстеження дозволяє на ранніх стадіях виявити ризик виникнення інсульту, який відбувається з причини атеросклеротичних уражень артерій — бляшок, які перешкоджають кровотоку, приводячи до тромбозів і інсультів.

Також доплеровське УЗД допомагає діагностувати оклюзію (закупорку) судин, яка також загрожує серйозними порушеннями кровообігу мозку.

Доплер судин шиї допомагає виявити остеохондроз шийного відділу хребта, який призводять до серйозних болів в потилиці, викликає у пацієнта напади вегето-судинної дистонії, з часом розвиваються міжхребцеві грижі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.