Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Допплерометрия

Допплерометрия я вляєтся додатковим методом при ультразвуковому обстеженні, її застосовують для визначення характеру, швидкості кровотоку в судинах.

Проведення ультразвукової допплерометрії для діагностики стану плода дозволяє виявляти порушення, оцінювати функціональний стан плода. Вона займає важливе місце в діагностиці групи вагітних перинатального ризику.

У «Столичної клініці» Києва фахівці надають якісну медичну допомогу, допплерометрію проводять на сучасному обладнанні. Прийом за попереднім записом.

Проведення допплерометрії в акушерській практиці

Фізичний ефект, відкритий Иоганом Доплером, професором математики, в останні десять років набув широкого поширення. У його основі лежить визначення зміни частот звукової хвилі, відбитої від об’єкта, коли вона змінюється в залежності від швидкості його руху.

При нерівномірному русі крові в судинах матері, пуповини, в аорті плода, артеріях матки відбувається відображення сигналу та подальша його обробка комп’ютером, графічний висновок отриманих даних.

Оцінюючи криві швидкостей кровотоку, фахівці клініки роблять висновок про стан судин, їх патологій, що дозволяє вибрати правильну тактику проведення вагітності, призначити лікувальні заходи, визначитися з планом ведення пологів.Найчастіше це випадки зміни судин матері, плаценти. Тому найбільш досліджуваний посудину — це артерія пуповини. Порушення кровотоку маткових артерій проявляється в складних випадках вагітності, наприклад, при гестозах.

Дослідження допплерометрії в «Столичної клініці»

Дослідження, проведені фахівцями «Столичної клініки», дозволяють своєчасно виявити ранні ускладнення вагітності, визначити патологічні зміни в плаценті. Допплерометричне обстеження проводиться комплексно, оцінюється стан кровотоку в аорті плода, артерії нирок, мозку, венозного потоку. У результаті складається цілісна картина внутрішньоутробного стану дитини.

Акушери рекомендують своєчасно проводити допплерометрію, коли порушення слабо виражені, немає ускладнень. Перші терміни досліджень 20-24 тижні, це дозволяє виявити гестоз, внутрішньоутробну гіпоксію, затримку розвитку плода. Планове дослідження на 30-34 тижні для загальної оцінки стану плода.

Пройти допплерометрію можна в «Столичної клініці» м. Київ, де досвідчені лікарі допоможуть правильно оцінити стан вагітності. Прийом за попереднім записом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.