Пошук

Приклад: Консультація лікарів

ЕКГ

ЕКГ (електрокардіограма) — це досить поширений метод діагностики різних захворювань серцево-судинної системи. За допомогою електрокардіограми лікар може легко оцінити розміри і ритм серця, помітити які-небудь функціональні відхилення або ж наявність захворювань.

Для того щоб своєчасно отримати допомогу при підозрі на хвороби серця, запишіться на прийом до кардіолога в Києві. Фахівці «Столичної клініки» за допомогою сучасного обладнання допоможуть впоратися з ситуацією проблемою.

Крім ЕКГ в клініці можна пройти й інші важливі обстеження, як Ехокардіограма і аудіометрія .

Досить важливим є той факт, що ЕКГ є дуже ефективним методом дослідження серцево-судинної системи, а головне, це те, що він абсолютно нешкідливий для пацієнта. Електрокардіограма, в якості методу обстеження, має в наявність багато достоїнств. Спосіб ЕКГ в Києві достатньо інформативний, недорогий і дає кардіолога можливість отримати та обробити масу інформації про функціонування серця.

Як проходить електрокардіограма в «Столичної клініці»?

Для проведення ЕКГ на пацієнта кріпиться десять спеціальних електродів, які розміщуються як до грудної клітки, так і до верхніх і нижніх кінцівках. Електроди знімають необхідну інформацію про роботу серцево-судинної системи. Кожна з клітин міокарда за своєю суттю є невеликим електричним генератором, який здатний як розряджатися, так і заряджатися. Завдяки ЕКГ в Києві, можна дізнатися сумарну роботу таких «генераторів», а також провести діагностику на якість поширення електричного імпульсу по серцю.

Можливості електрокардіограми

Електрокардіограма — це не тільки недорогий, але і надійний спосіб діагностування серцево-судинної системи. Завдяки ЕКГ лікар — кардіолог може оцінити:

 • Частоту скорочень серця;
 • Джерело ритму серця;
 • Зміни в серцевої провідності;
 • Регулярність скорочень серця;
 • Зміни в кінцевій частині комплексу шлунка, які допомагають визначити ішемічні зміни в роботі серця.

Досвідченому лікареві відразу стає все зрозуміло з отриманих даних, наприклад, якщо амплітуда зубців буде збільшена, то це буде говорити про те, що є гіпертрофія деяких з відділів серця, що зазвичай можна помітити під час захворювань серця або ж при гіпертонії.

Недоліки електрокардіограми

Беручи до уваги той факт, що ЕКГ вважається досить потужним і гарним способом діагностики різних серцевих захворювань, варто зізнатися, що він має і деякі слабкі сторони. Так, наприклад, запис проводиться тільки протягом двадцяти секунд і в спокійному стані. Через те, що запис короткочасна, можна не помітити симптоми наявності того чи іншого захворювання серця. Для того щоб більш точно діагностувати проблему, часто доводиться вдаватися до тривалої запису — проводити моніторинг ЕКГ протягом 24-48 годин. Також доводиться проводити електрокардіограму з фізичними навантаженнями, тому що по-іншому не виходить більш детально вивчити роботу серця.

Коли треба робити електрокардіограму?

Дана процедура призначається лікарем — кардіологом, якщо у пацієнта є деякі скарги на роботу серця, в якості додаткових обстежень також призначають ехокардіограму і інші процедури. ЕКГ також проводиться, коли пацієнт починає скаржитися на задишку, появу аритмії. Також обстеження рекомендується провести, якщо є деякі захворювання інших внутрішніх органів. Електрокардіограма неодмінно проводиться, коли професія пов’язана з ризиком для життя.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.