Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Ексудативний отит (Катаральний, Секреторний, Серозний)

Ексудативний отит — це захворювання, при якому порожнину вуха заповнюється не гноєм, а прозорою і в’язкою рідиною. Для даного захворювання характерне постійне скупчення в середньому вусі рідини, іменованої ексудат. Ця рідина дуже довго може перебувати у вусі. Як наслідок, рідина перетвориться на густу слиз, яка буде заважати слуховим процесам у людини. Справа в тому, що рідина, яка знаходиться у вусі, з’являється постійно, якщо все добре, то вона сама витече через слухову трубу. Якщо не приділяти достатню увагу хвороби або не лікуватися під час, будуть серйозні наслідки. Серед них потрібно назвати можливість володіти цілим букетом захворювань, таких як: викривлення носової перегородки, аденоїди, риніт, а також хвороби слухової трубки.

Види ексудативного отиту

Ексудативний отит, має безліч різновидів, як і інші різновиди отиту. Основні з підвидів даного отиту — це катаральний, секреторний, серозний отит. Катаральний отит — це гостре запалення в області середнього вуха, яке не обмежує свій вплив тільки на барабанній порожнині. Він охоплює під час хвороби порожнину всередині вуха. Основною причиною захворювання є різке пониження рівня опірності організму людини, хвороба нирок, різке переохолодження, інфекційне захворювання, рахіт, цукровий діабет і цілий ряд інших захворювань. Збудниками хвороби стають стрептококи, стафілококи і інші. Секреторний отит — це хвороба, під час якої у людини спостерігається застій і скупчення рідкого секрету в області порожнини середнього вуха. Даний секрет виробляється слизовою оболонкою всередині вуха. Головна причина такої хвороби погіршення прохідності в євстахієвої трубі. Найчастіше таким захворюванням страждають діти. Під час хвороби у пацієнта спостерігається погіршення слуху, ефект закладеності вух, іноді діти чують звук що переливається рідини в своїй голові, але цей симптом дуже рідкісний.

Симптоми ексудативного отит

При ексудативному отиті, в залежності від його різновиди пацієнт відчуває такі симптоми як зниження слуху, відчуття закладеності вух і власного голосу в голові. Ключовим симптомом є відчуття переливання рідини в юшці, в той момент, коли голова змінює становище. Батьки можуть сміливо почати підозрювати ексудативний отит у своєї дитини, якщо він постійно перепитує і скаржиться, що недочув вас.

Лікування ексудативного отиту у «Столичної клініці»

Як тільки лікар затвердив діагноз, їм вибирається програма лікування. Вона залежить від індивідуальних особливостей: як давно захворіли, як протікає хвороба, в якому стані на сьогоднішній день перебувають слух і середнє вухо. Дана методика вибирається лікарем для найбільш точної програми по оздоровленню пацієнта і базується виключно на медичних методах, виключаючи всяку нетрадиційну медицину. Доктор огляне порожнину носа, перевірить слух і подивиться, в якому стані знаходиться барабанна перетинка. На розсуд лікаря можна провести додатково та інструментальну діагностику.

Пройдіть лікування отиту в «Столичної Клініці» в м. Києві. Досвідчений лікар ЛОР допоможе вам справитися із захворюванням в самі короткі терміни.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.