Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Електрофорез

Електрофорез — це досить відома фізіотерапевтична процедура, яка полягає в тому, що лікарський препарат вводиться в організм за допомогою слабкого електричного струму. В основі даного методу лежить здатність електрично заряджених частинок переміщатися між різнойменно зарядженими електродами. Цими властивостями наділяються лікарські препарати, які повинні потрапити всередину організму пацієнта.

Щоб записатися на електрофорез в Києві, можна зателефонувати за контактними телефонами в «Столичну клініку». Завдяки наявності сучасного обладнання і досвіду лікарів, будь-яка з пропонованих процедур ( гемосорбція , лазерна терапія , електрофорез і ін) буде проведена на високому рівні.

Техніка даної процедури

Техніка проведення електрофорезу полягає в тому, що на шкіру накладається спеціальний електрод, під яким лежить водопроникних тканину. Під тканиною розміщена спеціальна прокладка, яка зроблена з марлі або іншого матеріалу, через який зможе просочитися вода. Ця прокладка, будучи в контакті з шкірою, змочується необхідним лікарським препаратом. Процедура може бути як односторонньою, коли препарат вводиться в організм тільки з одного електрода, так і двосторонньої, коли лікарський засіб проникає під шкіру відразу із двох електродів. Природно, при двосторонньому електрофорезі іони лікарських препаратів повинні бути різних потенціалів.

Перевага електрофорезу

За допомогою даної процедури, можна створити максимальну концентрацію лікарських засобів поряд з патологічним вогнищем, при цьому немає ніякої необхідності пити ці лікарські препарати, насичуючи ними весь організм. До того ж, у деяких випадках оральний прийом препаратів може виявитися абсолютно неефективним. Через те, що електрофорез — це зовнішній спосіб введення лікарських засобів, побічні ефекти, які часто спостерігаються при внутрішньому їх застосуванні, виключаються повністю. Ще одна перевага електрофорезу — повна безболісність протягом всієї процедури. Головне, що при такому попаданні під шкіру, лікарський засіб може довго надходити всередину самого організму, в результаті чого спостерігається тривалий ефект.

Крім того, що під час процедури ліки добре потрапляє в організм, електричний струм, який сприяє цьому, також сприятливого впливає на зовнішні покриви тіла. Так, наприклад, електростимуляція сприяє розширенню шкірних капілярів, внаслідок чого в даній області поліпшується обмін речовин. Підвищується гормональна активність, і струми низької напруги сприяють стабілізації обміну речовин не тільки в прилеглих тканинах, але і у всьому організмі.

Застосування електрофорезу в Києві

Електрофорез в «Столичної клініці» отримав широку популярність не тільки в сфері медицини, але і в косметології. Все тому, що завдяки даній процедурі можна добитися хорошого проникнення необхідних поживних речовин углиб шкіри. Цей метод доступний практично скрізь, в даний час, також він безпечний і простий, проте має деякі протипоказання. До них можна віднести різні захворювання шкіри, а також дефіцитний стан системи кровообігу, сечовиділення, і, якщо встановлений електричний стимулятор серця. Небажана дана процедура і під час вагітності, проте даний факт краще за все обговорити з лікарем, який може порадити інші, не менш ефективні процедури.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.