Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Ендометрит

Ендометрит являє собою запалення внутрішньої оболонки матки. На сьогоднішній день будь-яке захворювання подібного роду об’єднується в кілька категорій — не пов’язані з вагітністю та пов’язані з вагітністю. Ендометрити, не пов’язані з вагітністю, відносяться до групи запальних хвороб малого таза. Вони часто виникають одночасно з сальпингитом , оофоритом і пельвіоперітонітом. Слід звернути увагу на те, що всілякі поєднання сальпінгіту, ендометриту, тубооваріальні абсцесу і пельвіоперітоніта — все це серйозні запалення органів малого тазу. Такий діагноз, як «ендометрит» в більшості випадків ставиться клінічно, а в його основі лежать хворобливі відчуття внизу живота і висока температура. В окремих ситуаціях, наприклад, ендометрит в результаті кесаревого розтину, пацієнта чекає стаціонарне лікування, в той час як середньої тяжкості та легкі ендометрити можуть бути вилікувані в амбулаторних умовах за допомогою антибіотиків.

Запишіться на прийом до досвідченому гінеколога в «Столичну клініку» в Києві, щоб отримати детальну консультацію та всі необхідні послуги з лікування ендометриту.

Причини появи ендометриту

У більшості випадку ендометрит з’являється в результаті інфекцій, які поширюються з відділів сечостатевої системи. Ендометрія, з точки зору деяких патологічних процесів, які проходять при запаленні, буває гострою і хронічною. Якщо жінка, у якої виявлена ця проблема, не є вагітною, то попередниками ендометриту вважаються гінекологічні маніпуляції і запальні хвороби малого тазу. При вагітності ендометрит з’являється в якості ускладнення післяпологової інфекції. Слід зазначити, що хронічний ендометрит, який супроводжує вагітності, відрізняється накопиченням в маткової порожнини продуктів, що залишилися в результаті аборту або пологів. Крім цього, після пологів у порожнині можуть залишатися значні ранові поверхні, що пояснюється наявністю відірваній плаценти, яка є вхідними воротами для всіляких інфекцій. Що стосується хронічного ендометриту, незв’язаного з вагітністю, то це захворювання характеризується присутністю деяких інфекційних процесів, наприклад, бактеріальний вагіноз, хламідіоз, туберкульоз та ін

Лікування ендометриту

На сьогоднішній день принципи лікування цього захворювання наступні: післяпологові важкі ендометрити виліковуються в стаціонарі, середні і легкі форми ендометриту — амбулаторно. В «Столичної клініці» в Києві практикують використання антибіотиків емпірично у разі гострих ендометритах, а також за підсумками чутливості до лікарських засобів чи, грунтуючись на характеристиках бактеріального збудника. Варто врахувати, що емпіричне лікування являє собою лікування, яке грунтується на припущенні, який конкретно збудник спровокував ендометрит. Раннє використання антибіотиків призводить до позитивного результату ендометриту у більшості хворих. Під час гострого ендометриту при призначенні антибіотиків відсутній час на очікування підсумків антибіотикограми і посівів. Вибирається, найчастіше, два препарати, взаємно перекривають повний потенційний спектр мікроорганізмів, які здатні викликати це небезпечне захворювання. У ситуації з хронічним ендометритом лікування проводиться вже в відповідно до наявної інформації про мікроорганізму-збудника, завдяки чому підбір лікарських препаратів відбувається максимально ефективно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.