Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Епідидиміт

Епідидиміт — це запалення придатка яєчка. Дане захворювання є ускладненням деяких загальних інфекційних захворювань , таких як грип, пневмонія, ангіна, або якогось іншого. Епідидиміт найчастіше виникає при хронічних запальних захворюваннях сечостатевих органів. До таких захворювань можна віднести: уретрит , простатит , везикуліт.

При підозрі на епідидиміт, ви можете звернутися в «Столичну клініку» в м. Києві, де професійні лікарі урологи нададуть вам необхідну допомогу.

Симптоми епідидиміту

Гостра стадія захворювання починається з виникнення різких больових відчуттів в області яєчка, підвищення температури до тридцяти дев’яти — сорока градусів, набряку відповідній частині мошонки. Біль при даному захворюванні може також поширюватися в промежину, пах, в деяких випадках навіть в поперек і крижі, різко збільшуються больові відчуття при русі.

Види епідидиміту

Гострий епідидиміт. Біль при такому виді захворювання стихає, приблизно, через 2-5 днів без твору лікування. У місці хвоста або тіла придатка намацується щільний, трохи бугристий інфільтрат, який часто заміщається рубцем, викликаючи обтураційну аспермію, що в більшості випадків служить причиною безпліддя. При даному захворюванні в процес може бути залучений сім’явивідних потік, який повинен промацуватися, як щільний болючий шнур. Зустрічаються випадки, коли весь насіннєвий канатик стає з товщиною з палець (фунікуліт).

Хронічний епідидиміт — це кінцева стадія гострого епідидиміту. При цій стадії захворювання виникає часткове або повне фіброзне ущільнення придатка, іноді з рубцевою обструкцією придатка яєчка. Хронічна форма епідидиміту протікає безсимптомно з деякими відчуттями дискомфорту в паху при загостренні. В результаті пальпації при хронічному епідидиміті можна виявити, що придаток яєчка злегка ущільнений, іноді навіть збільшений в розмірах, болючий, чітко відділений від самого яєчка. При хронічній стадії захворювання у сперми знижена здатність до запліднення, аж до самого безпліддя.

Профілактика епідидиміту

Профілактика даного захворювання полягає в тому, що потрібно л ечіть хронічні запальні захворювання сечостатевих органів. Перш за все, потрібно лікувати хронічний уретрит та простатит, провести повний урологічний огляд. Потрібно пильно стежити, щоб не виникло це захворювання при перенесених загальних інфекціях (ангіна, пневмонія), а також при отриманні травми мошонки. При частих випадкових статевих зв’язках потрібно регулярно проходити діагностику венеричних захворювань, таких як гонореї, сифіліс.

Якщо з’являються найменші підозри на те, що проявляється епідидиміт — терміново зверніться в «Столичну клініку», де вам проведуть всі необхідні аналізи, такі як УЗД сечовидільної системи, включаючи ультразвукову діагностику сечового міхура, загальний аналіз крові та сечі, після чого зроблять кінцеве висновок і випишуть відповідне лікування.

Прийом уролога «Столичної клініці» проводиться за попереднім записом за контактними телефонами!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.