Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Ерозія шийки матки

Ерозією шийки матки називається порушення цілісності тканин або дефект поверхні слизової оболонки піхвової стінки матки жіночого організму. Таке патологічне зміна може виникнути в будь-якому віці, тому слід завжди в профілактичних цілях відвідувати доктора і проводити рекомендовані гінекологом обстеження. Ця хвороба може призвести за собою захворювання матки і придатків. В результаті таких захворювань з’являються хронічні запальні захворювання, і навіть безпліддя.

У «Столичної клініці» Києва кваліфіковані фахівці-гінекологи проведуть обстеження і допоможуть виявити проблеми в області гінекології.

Лікарям доступні сучасні методики і апаратне забезпечення високого рівня, тому тут проводять не лише терапію ерозії шийки матки, але і вирішують такі проблеми, як: цервіцит , гіперплазія ендометрію , запалення яєчників і багато іншого.

Діагностика в Києві ерозії шийки матки

Гінеколог почне обстеження з вивчення шийки матки в дзеркалах. Це допомагає зробити перші попередні висновки про стан здоров’я жіночих органів. Ерозія шийки матки — дефект епітелію, якому характерний червоний колір. При контакті з гінекологічним інструментом шийка буде кровоточити. Ерозія з гладкою поверхнею шкіри носить назву «проста ерозія». «Залозиста ерозія» характеризується розтягнутістю порожнин проток залоз в шийці матки. «Папілярна» ж — це хвороба, в якій з’являються сосочкові вирости на поверхні шийки матки. Додатково гінекологом буде проведена кольпоскопія і проведено дослідження складу зіскрібка-мазка, який доктор візьме з поверхні ерозії. У процесі гінекологічного огляду ерозія шийки матки завжди буде видна в якості яскраво червоного ділянки, яка буде кровоточити при торканні тканин інструментом. Цитологічне обстеження допоможе виявити клітини більш глибоких шарів. Хибна ерозія буде представлена більш блідим фарбуванням. Гінеколог вищої категорії проведе диференціальну діагностику захворювання, щоб зрозуміти ступінь розвитку хвороби і варіанти її лікування.

Дослідження шийки матки

Процедура кольпоскопії — це огляд матки під сильним збільшенням (в 25-32 рази). При даному обстеженні проводиться огляд шийки матки за допомогою оптичного приладу, що дає можливість розглянути проблемну зону докладно. Дана процедура для пацієнтки не несе будь-яких неприємних і хворобливих відчуттів. Також лікаря надається додаткова можливість проведення біопсії ділянки шийки. Для цього буде здійснено невеликий паркан фрагмента шийки матки і його детальне вивчення. Це дає можливість поставити остаточний діагноз, залежно від якого буде визначена тактика лікування захворювання. Цитологічне дослідження являє собою вивчення слущенного клітин, взятих з поверхні матки. Процедура біопсії шийки матки — це отримання невеликого шматочка матки для ретельного гістологічного дослідження. Буде проведено вивчення клітини на виявлення основних захворювань, що передаються статевим шляхом.

З лікуванням ерозії шийки матки, та й з усіма захворюваннями, не слід затягувати. Відсутність своєчасного дослідження та терапії призведе до незворотних змін клітин, появі доброякісних або ж злоякісних утворень. Обов’язковим для кожної жінки є профілактичне обстеження у гінеколога двічі на рік.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.