Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Ехокардіограма

Ехокардіограма — це спеціальне дослідження, в процесі проведення якого використовується ультразвук для того, щоб вірно оцінити роботу серцевого м’яза, клапанів серця, а ще — ризик розвитку яких-небудь захворювань.

Щоб отримати кваліфіковану допомогу, запишіться до досвідченого кардіолога в Києві. Лікарі «Столичної клініки» за допомогою нового і сучасного обладнання проведуть діагностику і запропонують ефективне лікування.

Додатково можна пройти холтер , і обстеження на інших апаратах ( дихальний тест , аудіометрія та ін.)

Для чого проводиться Ехокардіограма?

Лікарі зазвичай радять зробити ехокардіограму, щоб:

 • Простежити за динамікою розвитку різних захворювань клапанів серця;
 • Адекватно оцінити загальний стан серця;
 • Провести діагностику на факт наявності різних захворювань;
 • Оцінити ефективність проводяться методів лікування.

Як потрібно готуватися до проведення Ехокардіограма в Києві?

У день, коли буде проводитися Ехокардіограма, можна їсти і пити те ж саме, що і в звичайні дні. Також можна приймати всі ліки, які були призначені лікарем «Столичної клініки».

Що відбувається під час проведення даної процедури?

Лікар покладе вас на лівий бік, після чого докладе ультразвуковий датчик до певних ділянок вашої грудної клітки. На датчик зазвичай наносять мала кількість гелю, який використовується для отримання чітких зображень на екрані монітора. В процесі цього дослідження не повинно виникати дискомфортних відчуттів, єдине — може відчути холод від гелю і невелике натискання на грудну клітку датчиком. Всі дослідження займає близько сорока хвилин. Відразу ж після його закінчення кардіолог «Столичної клініки» може розповісти вам про даних, отриманих в результаті проведеної ехокардіограму.

Які ж бувають види Ехокардіограма?

Стресова Ехокардіограма. Вона проводиться, в той час як людина бігає по біговій доріжці або ж крутить педалі на велосипеді. У процесі проведення стресової Ехокардіограма може виявитися дефіцит струму крові, який не завжди визначається при проведенні інших видів даного обстеження.

Трансторакальна Ехокардіограма. Це стандартний вигляд Ехокардіограма, він абсолютно безболісний і схожий на рентгенографію, тільки без опромінень. Така процедура застосовується і для того, щоб оцінити стан людини ще до її народження.

Ехокардіограма, яка проводиться під час навантажувальних тестів із застосуванням аденозину або ж добутаміну. Взагалі, це один з видів стресовій ехокардіограму. Однак у цьому випадку замість навантажень використовуються спеціальні медикаменти, які обманюють серце, змушуючи його «думати», ніби організм піддається фізичним навантаженням. Дослідження проводиться в тих випадках, якщо немає можливості виконувати фізичні вправи на біговій доріжці або велосипеді.

Внутрішньосудинний ультразвук. Даний вид Ехокардіограма проводиться в процесі катетеризації серця. Часто такий метод використовується для отримання конкретної інформації про атеросклероз кровоносних судин.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.