Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Фарингіт

Запалення задньої стінки глотки називається фарингітом. Ця хвороба виникає в результаті вдихання забрудненого або холодного повітря, а також повітря збагаченого хімічними подразниками, наприклад тютюн, спирт. Провокують розвиток фарингіту віруси і мікроби, а в деяких випадках хвороба є ускладненням після синуситу або нежиті.

Запишіться на прийом до ЛОРа для проходження лікування фарингіту. Прийом в «Столичної Клініці» проводиться за попереднім записом!

 

Основними симптомами фарингіту є:

 1. Болючість при ковтанні,
 2. Сухість і першіння в горлі,
 3. Підвищена температура тіла або нормальна,
 4. Сухий кашель.

Фарингіт може з’являтися на тлі загального переохолодження організму або внаслідок інших захворювань, таких як ГРВІ .

Хронічний фарингіт може виникнути через неправильне лікування гострої форми або в результаті тривалого подразнення слизової глотки: куріння, алкоголь, шкідливі гази, пил, переохолодження. Вогнища гнійної інфекції сприяють розвитку фарингіту, до них відносяться нежить, гайморит, тонзиліт , карієс, порушення дихання.

Лікування фарингіту в Києві спрямоване на усунення провокуючого фактора. Бактеріальний фарингіт лікується антибіотиками, а подразнюючу дію диму або інших речовин — застосуванням засобів особистого захисту або зміною виду діяльності. Всім пацієнтам, що страждають будь-якою формою фарингіту, рекомендується припинити куріння не тільки на період лікування, але і на більш тривалий проміжок часу для відновлення слизової оболонки гортані.

Під контролем отоларинголога в Києві проводиться медикаментозне лікування з дотриманням дозувань препарату і схеми прийому. Гострий фарингіт лікується тільки в комплексі з супутнім недугою, тому правильне поєднання ліків може призначити тільки фахівець.

ЛОР-лікар дасть такі рекомендації для лікування фарингіту в Києві:

 • Часті полоскання горла,
 • Дієта,
 • Рясне пиття,
 • Постільний режим,
 • Інгаляції на основі лугу і масла,
 • Фізіотерапевтичні процедури,
 • Імуномодулюючі препарати.

Лікування в період загострення, також як і хронічний фарингіт повинно проводитися тільки під наглядом ЛОР-лікаря в Києві. Обов’язковими процедурами є фізіотерапія, вітамінотерапія та імунотерапія. З обережністю призначаються препарати протизапальної дії для зовнішнього застосування, тому вони викликають роздратування і алергію.

При виражених гіпертрофічних формах рекомендується процедура кріотерапії, при якій гранули припікаються трихлороцтової кислотою або розчином нітрату срібла.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.