Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Фолікулярна ангіна

Фолікулярна ангіна відрізняється поразкою фолікулярного пристрої мигдалин . При огляді помітна різка набряклість, гіпертрофованість мигдаликів, через епітеліальний покрив проглядаються фолікули з гноєм, що нагадують головку шпильки білувато-жовтуватого кольору. Якщо нагноівшіеся фолікули розкриється, утворюється гнійний наліт, який не здатний поширюватися за межі мигдаликів або розкриваються в порожнину глотки.

При цій формі ангіни мигдалини вражаються найбільш глибоко. Фолікулярна ангіна проявляється підвищенням температури тіла до 39-40 градусів, раптовим ознобом, сильними болями в горлі. Пацієнт відчуває слабкість, болі в області серця, в м’язах і суглобах, часто спостерігаються головні болі і запаморочення. Зазвичай перед фолікулярною ангіною є симптоми гнійної ангіни .

При фолікулярній ангіні лімфатичні вузли збільшуються і болять з боків шиї. Голос пацієнта слабшає, посилюється слиновиділення, яке в деяких випадках буває складно контролювати. Протікає хвороба дуже важко, а в середньому при своєчасному зверненні та лікуванні не триває більше 5-6 днів.

Лікування фолікулярної ангіни в Києві проводиться в більшості випадків в домашніх умовах. При важких формах пацієнта поміщають в інфекційне відділення стаціонару, а при ускладнених формах лікарі спостерігають за пацієнтом в ЛОР-стаціонарі.

Основними правилами лікування ангіни в Києві є ізоляція хворого, якому виділяються окремі предмети догляду, постільна білизна і посуд. Поки хворий страждає підвищеною температурою необхідно дотримуватися постільного режиму.

Отоларинголог у Києві призначає пацієнтам легкозасвоювану дієту, яка не буде дратувати шлунково-кишковий тракт. Рекомендується рясне тепле питво, що сприяє виведенню токсинів, що скупчуються в організмі. При фолікулярній ангіні призначаються антибіотики, які дозволяють позбутися від бактеріального впливу збудника хвороби.

При найменшій підозрі на ангіну необхідно терміново звернутися до ЛОР-лікаря в Києві, який поставить точний діагноз і призначить необхідне лікування. Варто звернути увагу, що відсутність симптомів ще не говорить про повне одужання організму. Якщо припинити процедури та прийом препаратів можуть виникнути ускладнення. Найбільш поширеними наслідками фолікулярної ангіни є: тонзіллогенний сепсис, ревматизм, нефрит, міокардит, паратонзіллярний абсцес, паратонзиллит.

Пам’ятайте, що ангіна дуже підступне захворювання, яке провокує ускладнення, тому закидати лікування або ігнорувати рекомендації лікаря не рекомендується.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.