Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Фотофорез

Фотофорез — це один з небагатьох методів лікувального впливу, що поєднується з лазеротерапією . В основі даного процесу лежить одночасний вплив як лікарським препаратом, який нанесли на певну область тіла, так і лазерним променем. Для того щоб отримати можливість оцінити лікувальний ефект, який дає фотофорез, можна записатися в «Столичну клініку» в Києві.

Завдяки сучасній апаратурі і кваліфікації фахівців кожен пацієнт може отримати такі послуги, як: кріотерапія, плазмаферез, гемодіаліз і фотофорез, на самому гідному рівні.

Суть процедури

Суть фотофореза полягає в наступному: на певну ділянку шкіри (до вісімдесяти квадратних сантиметрів) наноситься один мілілітр розчину лікарського препарату, який повинен бути рівномірно розподілений по поверхні шкіри. Час опромінення лазером, приблизно, десять-двадцять хвилин, доза опромінення — десять джоулів. В основі даної процедури лежить збільшення проникності шкіри за рахунок низькоінтенсивного лазерного випромінювання. Для проведення фотофореза в Києві, як правило, використовуються наступні розчини ліків: одновідсотковий розчин апрессина, півпроцентний розчин інозину, різні фітопрепарати і т.д.

Дана процедура у відновній медицині успішно застосовується при такому захворюванні, як остеохондроз хребта з різними неврологічними проявами, при артеріальній гіпертензії та шкірних захворюваннях, а також широко застосовується в лазерній косметології. Взагалі вважається, що фотофорез доцільно застосовувати в разі захворювань, при лікуванні яких активно застосовуються різні трансдермальні терапевтичні системи або ж аплікації лікарських препаратів.

Останнім часом для того, щоб ввести лікарські препарати за допомогою випромінювання від лазера, розробляються більш нові технології, які активно застосовуються в «Столичної клініці» в Києві.

Обмеження для фотофореза:

 • Кров’яний захворювання, пов’язане з порушенням її згортання;
 • Вагітність;
 • Засмагла шкіра;
 • Різні онкологічні захворювання;
 • Гострі гарячкові захворювання;
 • Онкологічні захворювання;
 • Фотодерматози.

Вплив фотофореза на людський організм

Дана процедура має досить великий діапазон впливу на людський організм. Фотофорез може підвищити адаптаційну стійкість організму (підвищити рівень імунітету), збільшити кількість вироблюваних антитіл, посилити обмін на клітинному рівні, надати антиоксидантну дію, поліпшити кров’яну мікроциркуляцію, посилити проникнення різних поживних речовин в глибину шкірних покривів і т.д. Одним із самих головних біологічних ефектів, яке надає фотофорез, є вплив на калієво-натрієвий обмін всередині і зовні клітини. Такий вплив сприяє швидкому зниженню застою клітин і тканин.

Препарати, які використовуються при фотофорезе, здатні проникати дуже глибоко під шкіру і частково всмоктуватися кров’ю. Саме тому, лікуючий лікар повинен дуже відповідально ставитися до вибору тих чи інших лікарських засобів для проведення косметичної процедури. Також, якщо у вас будуть якісь протипоказання до проведення фотофореза, однак ви все одно хочете провести схожу процедуру для косметичної опрацювання медичними препаратами небудь ділянки тіла, лікар може порадити скористатися не менш ефективним засобом, таким як електрофорез .

Запишіться в «Столичну Клініку» для проходження фотофореза в Києві. Прийом проводиться за попереднім записом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.