Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Гастроентерологія

Гастроентерологія являє собою розділ медицини про функції та будову травної системи в умовах патології і норми. Вона відповідає за вивчення причин розвитку хвороб органів травлення, а також ймовірних механізмів їх розвитку. В якості науки гастроентерологія займається розробкою інноваційних методик діагностування, профілактики та лікування гастроентерологічних захворювань. Слід зауважити, що захворювання органів травного тракту на поточний момент вважаються найпоширенішими серед проблем внутрішніх органів.

Гастроентерологія передбачає лікування захворювань шлунка, стравоходу, кишечника, підшлункової залози, печінки і жовчного міхура. Сьогоднішні методи в діагностуванні надають можливість визначити проблеми органів травлення на будь-яких етапах і здійснити ефективне лікування і профілактику.

Якщо Вам потрібна допомога або консультація кваліфікованого гастроентеролога, то Ви можете звернутися в «Столичну клініку» в Києві, де кожен отримає всі необхідні послуги!

Значення гастроентерології в сучасному житті

Досить давно гастроентерологи увагу звертають на те, що хвороби шлунково-кишкового тракту впевнено займають лідируючі місця серед хвороб інших внутрішніх органів. І це не дивно, оскільки в повсякденній суєті часто не знаходиться місця для нормального прийняття здоровою і повноцінною їжі. Ми поспішаємо, всухом’ятку перекушуємо, вдаємося до послуг фаст-фудів і, звичайно ж, нехтуємо заняттями спортом та активним відпочинком. Ні для кого не секрет, що людина в сучасному суспільстві змушений жити часом в екстремальних умовах. Безперервні стреси, харчування, яке з збалансованістю і раціональністю не має абсолютно нічого спільного, міський смог і інші екологічні проблеми — це все, в першу чергу, знаходить відображення на травній системі.

За своєю природою шлунково-кишковий тракт вважається неймовірно вразливим і схильним значному переліку захворювань. Слід зауважити, що вчасно не вилікувані хвороби, пов’язані з травною системою, здатні в майбутньому обернутися найважчими наслідками.

Число гастроентерологічних хронічних захворювань з кожним роком лише збільшується, причому фахівці спостерігають, що на перших етапах хвороби люди не поспішають звертатися до гастроентеролога за допомогою, починають займатися самолікуванням і часто запускають ситуацію. Окремої уваги заслуговує той факт, що перехід проблеми в хронічну ситуацію має суттєвий вплив на якість життя, стає причиною зменшення працездатності і навіть депресії.

Не варто забувати про те, що всілякі неприємні або хворобливі відчуття в районі кишечника та шлунка — це вже привід, щоб відвідати гастроентеролога. Навіть, здавалося б, банальна печія чи нудота, симптоми метеоризму або розлад шлунку — все це може виявитися першими симптомами небезпечного захворювання, і лише кваліфікований лікар-гастроентеролог зуміє професійно оцінити ситуацію.

Отже, з якими ж ознаками необхідно звертатися до гастроентеролога? Сюди відносяться:

 •     - Печія, нудота, відрижка, відсутність апетиту;
 •     — Хворобливі відчуття в животі;
 •     — Тривалі запори або рідкий стілець;
 •     — Утруднення проходження їжі, здуття живота;
 •     — Онкологічна спадковість;
 •     — Будь-який дискомфорт, пов’язаний з шлунково-кишковим трактом.

Слід зауважити, що кожна з представлених скарг здатна свідчити про наявність гастриту, виразки 12-палої кишки, шлунка, гепатиту, коліту і навіть онкологічних проблем.

У «Столичної клініці» Ви можете отримати кваліфіковану консультацію гастроентеролога в Києві, провести детально обстеження травної системи за допомогою найсучасніших методик. Наші фахівці в мінімальні терміни поставлять діагноз і пропишуть відповідне лікування.

Послуги гастроентеролога в «Столичної клініці»

Звертаючись в «Столичну клініку», Ви можете розраховувати на кваліфіковану допомогу у комплексному діагностуванні та лікуванні таких захворювань:

 •     - Виразкова хвороба дванадцятипалої кишки і шлунка;
 •     — Гастрити всілякого походження;
 •     — Хвороби жовчного міхура і печінки (гепатит і жировий гепатоз, хронічний холецистит, дискінезія жовчовивідних шляхів тощо);
 •     — Хронічний панкреатит;
 •     — Коліти;
 •     — Хвороби стравоходу (недостатність кардії, рефлюксна гастро-езофагальна хвороба);
 •     — Ознаки подразненого кишечника;
 •     — Хронічні запори;
 •     — Дисбактеріоз.

Фахівці медичного центру «Столична клініка» пропонують будь-які різновиди лабораторного діагностування гастроентерологічних захворювань, включаючи УЗД черевної порожнини. Окремої уваги заслуговує той факт, що крім професійних консультацій лікаря-гастроентеролога в Києві, лікарі в кожному конкретному випадку вибирають дієтичні індивідуальні рекомендації. У разі потреби ми гарантуємо комфортне перебування в стаціонарі, а також виконання відповідних фізіотерапевтичних процедур.

Виходячи з індивідуальних особливостей людського організму і підсумків обстеження, для будь-якого пацієнта створюється унікальна схема лікування, де враховується і режим дня, і спосіб життя, і характер харчування. Крім того, на основі динамічних спостережень за процедурою лікування, отриманими результатами і суб’єктивними відчуттями хворого, лікар-гастроентеролог може коригувати методики лікування, звертаючи уваги і на думку інших фахівців. Оскільки, забезпечуючи комплексне лікування в більшості випадків неможливо обійтися без обстеження у суміжних лікарів, таких як ендокринолог, терапевт, невропатолог, хірург та ін.. Крім цього, фахівці «Столичної клініки» надають систематичну і планомірну допомогу, що надає можливість уникнути рецидиву захворювання в майбутньому .

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.