Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Гастроскопія (фіброгастроскопія, ФГДС)

Гастроскопія (фіброгастроскопія, ФГДС) — це процедура огляду стравоходу, дванадцятипалої кишки, шлунка. Гастроскопію проводять для визначення причин появи болів, при нудоті, блювоті, печії. ФДГС дозволяє своєчасно виявити кровотечу у верхніх відділах шлунка. Гастроскопію проводять фахівці-гастроентерологи.

Якісну медичну допомогу при проведенні ФГДС надають лікарі-гастроентерологи Столичної клініки м. Київ. Прийом за попереднім записом.

Гастроскопію призначають дорослим і дітям, починаючи з десяти років. При хронічних захворюваннях шлунка, кишечника проведення процедури обстеження повинно проводитися постійно, два рази на рік. Якщо є ризик виникнення спадкових захворювань травної системи, необхідно регулярне спостереження, особливо після сорока років.

Види проведення ФГДС

1. Зазвичай процедуру проводять лежачи на боці. Для меншого роздратування, зниження чутливості при ковтанні,

ротову порожнину зрошують анестетиком. Між зубами слід затиснути загубник, через нього вводиться тонкий ендоскоп. Чинене ковтальний рух вводить прилад у стравохід, при цьому больових відчуттів немає, порушень дихання не спостерігається. Під час всієї процедури важливо підтримувати повільне глибоке дихання. Гастроскопия в Києві займає не більше п’яти хвилин, за цей період часу лікар встигає оглянути стравохід, дванадцятипалу кишку, якщо необхідно — взяти зразки тканини для проведення біопсії. Відчуттів болю немає через відсутність у слизовій шлунка больових рецепторів.

2. Гастроскопия під наркозом (Київ). Даний метод проведення обстеження отримав розвиток в медичній практиці на Заході, там її застосування широко. Думка лікарів і самих пацієнтів, які проводили ендоскопічне дослідження під наркозом — що це не доцільно. Але у випадку сильно вираженого блювотного рефлексу, при невдалих попередніх дослідах гастроскопії, мабуть, краще зробити процедуру під наркозом, і досліджувати харчовий тракт пацієнта, ніж не робити зовсім.

3. Фіброгастроскоп дітям (Київ) старше десяти років проводять тільки по напрямку дитячого гастроентеролога, якщо є показання. На жаль іншого методу, що гарантує повну достовірність досліджень і здатного замінити ФГДС дітям, коли це необхідно, поки немає. Краще, коли на попередню консультацію дитина приходить разом з батьками, це допомагає налагодити контакт з лікарем, дізнатися, як проводиться дослідження, чи буде боляче, не страшна чи процедура.

4. Останнім часом, у Києві практикується проведення ФГДС вдома. Це зручно і практично, але не завжди доступне для пацієнта.

Можливості ФГДС

Проведення обстеження дозволяє визначити захворювання шлунково-кишкового тракту, виявити поліпи, пухлини, виділити хелікобактерну інфекцію.

Гастроскопія (Київ) — кращий метод виявлення внутрішніх кровотеч, післяопераційних обстежень, проведення біопсії, виявлення виразок і ерозій, точністю діагностики перевершує рентгенівське обстеження. Якщо необхідно, то гнучкий ендоскоп, спеціальні інструменти можна використовувати для видалення поліпів, сторонніх тіл, зупиняти кровотечі, тобто здійснювати безопераційне втручання.

Проведення гастроскопії — важлива умова в постановці диференціальної діагностики при захворюваннях шлунка, стравоходу, дванадцятипалої кишки, при гастриті . Обстеження є додатковим пунктом діагностики при шкірних захворюваннях, неврозі, алергії. Гастроскопія без болю в Києві зустрічається досить рідко, але ми дорожимо своїми пацієнтами, намагаючись не надавати їм неприємних відчуттів. Знизити біль можна завдяки анестезії і досвідченому підходу лікаря.

Гастроскопія в Столичній клініці Києва

Перед проведенням ФГДС не можна їсти, пити, палити. З вечора — тільки легка вечеря, а якщо обстеження у другій половині дня, то можна випити чай з бутербродом. Прийом їжі, пиття дозволяється через півгодини після процедури. У разі проведення біопсії не можна їсти гарячу їжу і пити напої весь день.

Слід обов’язково попередити лікаря, якщо є алергічні реакції на певну групу лікарських препаратів, є знімні зубні протези, дізнатися протипоказання обстеження, показати дані раніше проведених ФГДС, якщо такі робилися. Ви можете залишити відгуки про гастроскопії в Києві, скориставшись формою нижче. Щоб дізнатися скільки коштує гастроскопія в Києві вам достатньо зателефонувати за контактними телефонами і розповісти наявну ситуацію. Ціни на ФГДС дізнавайтеся за контактними телефонами. Гастроскопія під наркозом у Києві проводиться в нашій клініці і не має ніяких аналогів.

Пройти обстеження ФГДС (Київ) можна в Столичній клініці. Обстеження в найкоротший термін проведе досвідчений лікар-гастроентеролог.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.