Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Генетичне УЗД (1 триместр, 11-13 тижнів)

Складність генетичної діагностики

При генетичному УЗД проводиться діагностика плоду на предмет наявності хромосомних і генетичних захворювань, його ще прийнято називати УЗД першого триместру. Дослідження здійснюється фахівцем з допологової діагностики із застосуванням високотехнологічного обладнання з високим дозволом.

Пройти ультразвукову діагностику стану плода, можна звернувшись в «Столичну клініку» м. Київ. Прийом проводиться за попереднім записом.

Генетика за останнє десятиліття стала невід’ємною частиною допологової діагностики і складової неонтологіі, акушерства та інших галузей медицини. Однак донині немає строго професійного визначення терміну «генетичне ультразвукове дослідження», так само, як немає медичної спеціальності в даній області. Ультразвукове дослідження плоду, як правило, проводять гінекологи, акушери-генетики і фахівці з ультразвукової та променевої діагностики.

При генетичному ультразвуковому дослідженні визначаються вагітні, які потребують додаткової діагностики — амніоцентозе, тобто процедурі, яка проводиться шляхом вилучення навколоплідної рідини для виділення з неї клітин плоду з подальшим вивченням хромосоми. Можна зробити висновок про те, що генетичне УЗД — це детальне дослідження плоду і його окремих органів з генетичною інтерпретацією отриманої ультразвукової інформації. При цьому так само досліджується серце плоду із застосуванням спектрального і кольорового доплера, тому що більше 30% генних і хромосомних захворювань призводять до пороків серця.

При генетичному УЗД плід діагностується на предмет:

 • - Наявності спадкових захворювань, які дістаються від батьків;
 • - Наявності нових мутацій, що з’явилися в ДНК яйцеклітин і сперматозоїдів;
 • - Несприятливих впливів навколишнього середовища на ембріон;
 • - Аналогічних впливів на плід з боку організму матері. Наприклад, ендокринні хвороби, інфекції і т.д.

УЗД третій триместр вагітності. Столична клініка

Лікар генетик після проведення ультразвукового дослідження ембріона перевіряє результати на наявність перерахованих вище порушень. Самим трудомістким процесом є оцінка генетичного вантажу або спадкових хвороб. Потрібно відзначити, що такий вантаж є у кожної людини в тій чи іншій мірі. Складність полягає в тому, що виявити носійство всіх генів неможливо.

Таким чином, процедура генетичного УЗД дозволяє отримати багато корисної інформації лікаря-генетика для діагностики плоду, яка в подальшому використовується для визначення патологій і порушень. Якість і ефективність процедури залежить від професіоналізму доктора та стану обладнання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.