Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Гіперпластичний гайморит

Гіперпластичний гайморит — це простудне захворювання, що характеризується ускладненою формою і важко виліковне. При будь-якій формі гаймориту гайморові пазухи наповнюються інфекційним вмістом. Гіперпластичний гайморит звичайно триває довше простого нежитю, адже гній і слиз в порожнинах важче вивести. Іноді гайморит може пройти в легкій формі і поступово перерости в хронічний кашель. Це обумовлено тим, що виділення гною перетікають із задньої частини носа в горло.

Досвідчений лікар отоларинголог у Києві призначить лікування виходячи з особливостей організму, стадії і занедбаності захворювання, а також симптоматичних даних. Однак, незважаючи на рекомендації доктора важливо постійно стежити за власним здоров’ям і не займатися самолікуванням.

Гіперпластичний гайморит починається гостро: температура тіла пацієнта піднімається до 38-39 градусів, можливий озноб, є ознаки інтоксикації. У деяких випадках температура тіла може залишатися в нормі. Хворий скаржиться на болі в області верхньої щелепи, лоба, вилиці, кореня носа. При натисканні біль зазвичай посилюється. У деяких випадках хворобливі відчуття можуть поширюватися на скроню або уражену сторону особи. Пацієнти також можуть страждати головними болями різної вираженості і інтенсивності.

Серед всіх симптомів найбільш очевидним є утруднення носового дихання. В залежності від тяжкості хвороби може спостерігатися помірне порушення дихання або повна відсутність носової вентиляції. Лікування гіперпластичного гаймориту в Києві може бути досить легким при дотриманні всіх рекомендацій лікаря. Однак дуже часто під час хвороби виявляється ще одне порушення з боку ЛОР-органів. Викривлення носової перегородки може посилити ситуацію і спричинити за собою труднощі в лікуванні гаймориту.

При двосторонньому гиперпластическом гаймориті закладеність носа занадто виражена, тому пацієнтові доводиться дихати через рот. Іноді може розвиватися неконтрольоване сльозотеча у зв’язку із закупоркою слізного каналу. На початкових стадіях гаймориту виділення з носа рідкі сірого відтінку, а пізніше стають зеленими, каламутними і в’язкими.

Навіть найтяжча форма гаймориту при правильному і своєчасному лікуванні ніколи не здатна перерости в хронічну. При первинному гаймориті ЛОР-лікар в Києві призначить курс лікування тривалістю 10 днів для остаточного позбавлення від хвороби. Якщо ж дихання утруднене через відсутність судинозвужувальних крапель, отоларинголог порекомендує пройти курс радіохвильової терморедукціі. Варто зауважити, що краплі для носа здатні викликати психологічну залежність і підвищувати артеріальний тиск, тому курс апаратних процедур рекомендується більшості пацієнтів з гіперпластичних гайморитом, які бажають відновити можливість дихати без ліків.

Кваліфікована консультація лора (Київ) допомагає діагностувати гіперпластичний гайморит на підставі скарг, зовнішнього огляду, дослідження слизової носової порожнини, рентгенограми. Якщо на знімку видно затемнення в області гайморових пазух, то лікар призначає курс лікування. Пункція гайморової пазухи призначається при неефективності всіх згаданих методів.

Для зниження набряклості і відновлення дихання через ніс отоларинголог призначає краплі судинозвужувального дії на 5 днів. При підвищеній температурі пацієнтові рекомендуються жарознижувальні препарати, при інтоксикації — антибіотики. У деяких випадках застосовуються антибіотики місцевої дії для одержання більш високої концентрації у вогнищі запалення. Як тільки температура хворого нормалізується, отоларинголог призначає курс фізіопроцедур: УВЧ, солюкс, електрофорез .

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.