Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Гіперплазія ендометрія

Гіперплазія ендометрія являє собою захворювання матки, зокрема, її слизової оболонки, яке характеризується значним розростанням ендометрію і змінами в його залозах і стромі. Головною причиною появи гіперплазії прийнято вважати збільшення рівня естрогену — статевого жіночого гормону, а також дефіцит іншого гормону — прогестерону. Фахівці часто розглядають гіперплазію ендометрію в якості стану, який потенційно здатне стати передракових. Крім того, це захворювання може супроводжуватися безпліддям.

Запишіться на прийом до досвідченого гінеколога в «Столичної клініці» в Києві і отримаєте своєчасну кваліфіковану допомогу!

Причини появи гіперплазії ендометрії

В ендометрії гіперпластичні процеси формуються в результаті гормональних порушень, коли виходить дефіцит прогестерону і надлишок естрогенів. Як показує практика, найчастіше з цією проблемою стикаються люди, які страждають ожирінням, цукровим діабетом, артеріальною гіпертонією. Не слід забувати і про те, що гіперплазія здатна викликати розвиток безпліддя, раку ендометрія і інших хвороб. В ендометрії гіперпластичні процеси досить часто поєднуються з деякими захворюваннями, такими як: генітальний ендометріоз , міома матки , запальні хронічні процеси статевих жіночих органів. Досить часто діагноз ГЕ виставляють уперше, якщо жінка починає обстеження з приводу безплідності.

Головні симптоми гіперплазії ендометрії

Це захворювання в більшості випадків протікає безсимптомно. Її прояви можуть бути лише представлені ановуляторними (дисфункціональними) матковими кровотечами. Вони з’являються після затримок менструації, а також на тлі постійного циклу (вкрай рідко). Крім того, можливі ознаки анемії — зниження апетиту, запаморочення та слабкість.

Лікування гіперплазії ендометрії у Столичної клініці

Лікування цього захворювання фахівцями «Столичної клініки» у Києві може бути медикаментозним (грунтується на гормональної терапії у вигляді таблеток, ін’єкцій, внутрішньоматкової системи Мірена, пластирів і пр.) і хірургічним, коли здійснюється усунення шару ендометрію. При найбільш запущених формах хвороби може знадобитися видалення матки.

Серед хірургічних методів більш кращим вважається гістерорезектоскопіческая аблація ендометрія, виконувана під час періменопаузи. У цьому процесі обрізається незначний шар ендометрія. Надалі віддалений ендометрій додатково досліджується, що надає можливість виключити наявність злоякісного процесу. Вважається, що ефективність подібної операції становить більше 95%.

У деяких ситуаціях може знадобитися комплексне лікування — усунення шару ендометрію і подальша низькодозовані гормональна підтримуюча терапія.

Профілактика гіперплазії ендометрії

Профілактика представленого захворювання полягає в боротьбі з ожирінням, зниженням стресових впливів на людський організм, лікуванні проблем з менструальним циклом. По закінченню лікування потрібно один раз в шість місяців здійснювати профілактичний огляд у гінеколога в «Столичної клініці» в Києві з виконанням УЗД органів малого тазу.

Крім цього, молодим пацієнткам може бути призначено профілактичне вживання гормональних засобів, які значно зменшують імовірність раку ендометрія, гіперплазії, а також інших негативних наслідків і ускладнень.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.