Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Гнійна ангіна

Рідко зустрінеш людину, яка не хворіла ні разу гнійної ангіною. Дуже часто хворі не надають ангіні особливого значення і намагаються перенести захворювання «на ногах».

Але слід серйозно ставитися до свого здоров’я, особливо до такого недугу, як гнійна ангіна .

При перших ознаках захворювання необхідно негайно звернеться до отоларинголога Києва. Лікування потрібно починати негайно, тому що можуть виникнути ускладнення, які доведеться потім довго лікувати.

В людський організм інфекція проникає через піднебінні мигдалини , які розташовані біля входу в глотку по обидва боки. Якщо людина має здорові піднебінні мигдалини, то вони затримують інфекцію і не пропускають її далі в організм.

Ангіна виникає з — за запалення мигдалин, яке викликають стафілококи або стрептококи. За своїм виглядом гострі ангіни підрозділяються на катаральні (без гною), гнійні (лакунарні і фолікулярні) і некротичні (відмирають частини тканин мигдалин).

Гнійна лакунарна ангіна починається в слизовій лакун, в яких накопичуються запальні виділення. Гнійний ексудат (клітини епітелію) виступає з мигдаликів у вигляді жовтуватих пробок.

Гнійна фолікулярна ангіна вражає в основному фолікули, складові мигдалини. Мигдалики збільшуються в розмірі і червоніють, фолікули наповнюються гнійними виділеннями. Можуть виникати невеликі абсцеси з — за злиття гнійних фолікулів, кілька схожі на флегмонозну ангіну .

Симптоми гнійної ангіни:

 1. Озноб, підвищення температури тіла до 40 0, але температура може підвищуватися і незначно. Першіння в горлі, слабкість, м’язова і головний біль, загальне нездужання;
 2. Піднебінні мигдалики збільшуються в розмірах, тому хворому стає важко говорити. Збільшуються лімфатичні вузли на шиї;
 3. Мова покривається білим нальотом, виникає неприємний присмак у роті;
 4. При високій температурі може частішати пульс, виникають болі в серці.

Лікування гнійної ангіни в Києві повинен проводити лікар. Хворий повинен дотримувати постільного режиму, щоб не виникали ускладнення. Потрібно пити якомога більше рідини: лужне питво, чай з лимоном, соки. Рідина допомагає організму швидше вивести інфекцію, яка провокує запалення.

Лікування ангіни має включати в себе застосування антибіотиків, протиалергічних засобів і вітамінів. Горло обов’язково необхідно попестити дезінфікуючими розчинами, а мигдалини обробляти розчином Люголя. Гнійна ангіна зазвичай повністю виліковується, але можуть виникнути ускладнення у вигляді ураження серця, суглобів і нирок. Тому важливо вчасно звернутися до фахівця Києва для діагностики і лікування ангіни.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.