Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Гнійний гайморит

Гнійний гайморит — це запалення гайморових придаткових пазух носа, яке супроводжується скупченням гною в порожнині. Це один з найбільш небезпечних гайморитів, що вимагає обов’язкової медичної допомоги.

Зверніться до ЛОРа в «Столичної Клініці» для проходження комплексного лікування гнійного гаймориту. Прийом проводиться за попереднім записом!

Завдяки сучасним підходам до лікування та діагностики, в нашій клініці вдається відмовлятися від багатьох «проколювання» і призначення важких для організму медикаментів.

Своєчасний початок лікування необхідно для того, щоб уникнути ускладнень. Практично 15% захворілих, без відповідного лікування, набувають хронічну форму захворювання. До того ж існує цілий ряд ускладнень, які можуть призвести до найнесподіваніших наслідків. Наявність вогнища запалення на обличчі, вимагає швидкої медичної допомоги.

Причини гнійного гаймориту

При різних захворюваннях носа, після переохолодження, вірусних інфекцій, в гайморових пазухах збирається зайву кількість слизу. Потрапляння бактерій в дану ділянку призводить до запальних реакцій. Організм реагує на запалення, утворюючи гній.

Лікування гнійного гаймориту досить складне і потребує комплексного підходу.

Симптоми

Зазвичай на тлі нежиті, вірусного захворювання або застуди, у хворого з’являється біль в області носа, біля скул. В залежності від типу гаймориту, біль може бути з одного боку особи або двох одночасно, віддавати в лоб. У важких випадках, гайморит викликає температуру, головний біль , розпираючий біль в обличчі і т.д.

Якщо захворювання перейшло в гнійну форму, можуть виникнути серйозні ускладнення.

Методи лікування гнійного гаймориту

Перш ніж приступати до лікування, слід чітко встановити діагноз. За звичайним гайморитом можуть ховатися такі захворювання як неврит лицьового нерва, стоматологічні захворювання, кіста зуба, інші синусити і т.д. У даному випадку необхідна консультація ЛОРа в Києві .

При гнійному гаймориті, досить часто стоїть питання про проколюванні пазух, що вимагає особливої уваги з боку медичного персоналу. У разі виникнення ускладнень, можуть знадобитися хірургічні методи лікування.

Всі необхідні процедури при гнійному гаймориті, ви можете отримати в «Столичної Клініці» в м. Києві. Досвідчені ЛОР лікарі допоможуть провести повне обстеження і лікування захворювань. Прийом проводиться за попереднім записом!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.