Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Гнійний отит

Гнійний отит Гнійний отит — це запалення середнього вуха і причиною його появи служить інфекції, простудні захворювання, травми.Гнойний отит небезпечний своїми ускладненнями і течією, що говорить про важливість своєчасного лікування отиту.

Запишіться на прийом до лікаря отоларинголога в «Столичну Клініку» для проходження діагностики та лікування захворювань вуха. Примі проводиться за попереднім записом.

На початковому періоді захворювання, коли середнє вухо тільки запалена, у хворого з’являються виділення з слухового проходу. Потім настає загострення і прорив барабанної перетинки, перфорація, внаслідок чого виділення стають гнійними, після настає зменшення виділень і починає гоїтися барабанна перетинка.

Лікування захворювання проводить лікар ЛОР, саме до нього необхідно звертатися при перших ознаках порушення слуху і больових відчуттях. У «Столичної клініці» в місті Києві лікування гнійного отиту проводять ще на ранніх стадіях, це дозволяє знизити ризик отримати ускладнення слухових функцій, зменшує час одужання.

Діагностику та лікування гнійного отиту, а також і інших захворювань середнього вуха: отомікозу, посттравматичного отиту, отиту у дітей, одностороннього і двостороннього проводить кваліфікований лікар ЛОР за попереднім записом.

Гнійним отитом може захворіти кожен, але за статистикою частіше хворіють діти. Напевно, це пов’язано з частими застудами в дитячому віці, закладенням носа, поганий стійкість до вірусних інфекцій.

Гострий отит на другому місці після простудних захворювань, якщо не звертатися до лікаря вчасно, то гострий отит переходить у фазу ускладнення — в гнійний отит. До року, гострим отитом перехворіли майже половина дітей, а до шести років ця цифра досягає 90%. Після восьми років кількість захворілих зменшується.

Гнійний отит це лише наслідок запущених захворювань середнього вуха. Він розвивається з гострого отиту, може розвинутися і з більш легкої форми, але при закупорці євстахієвої труби. Зовнішній отит через попадання інфекції і при неправильному лікуванні теж здатний перейти в гнійний отит. Травматичний отит настає при зайвому старанності батьків почистити вуха дитини — тим самим вони пошкоджують барабанну перетинку.

Симптоми допомагають визначити гнійний отит

Якщо не проходить біль у вусі, а навпаки посилюється, і хворий відчуває слабкість у тілі, температура підвищується, апетит знижується — це перші ознаки гнійного отиту. Маленькі діти відмовляються приймати їжу, накопичення слизу гною в середньому вусі чинить тиск на його стінки, викликає больові відчуття при смоктальних рухах.

Для того щоб правильно призначити лікування, лікар отоларинголог проводить диференціальну діагностику, яка допоможе відрізнити гнійний отит від схожих захворювань середнього вуха: середнього отиту, дифузійного отиту, посттравматичного отиту і отомікозу. При підтвердженні діагнозу проводиться необхідне лікування.

Лікування гнійного отиту у «Столичної клініці»

Лікування захворювання призначає лікар, це пов’язано з особливостями гнійного отиту, не можна застосовувати зігріваючі процедури, спиртові краплі. Найефективнішим способом вважається проколювання перетинки. Для лікування отиту лікар призначає прогрівають процедури — рефлектор, горілчані компреси, судинозвужувальні краплі, які не містять спирт.

Обов’язково потрібно повністю обстежитися на алергічні реакції, чутливість до антибіотиків. Це дозволить не тільки досягти якісного лікування без наслідків, але і повністю відновити слухові функції.

Саме такий результат досягається при проходженні лікування в «Столичної клініці» міста Києва. Досвідчений лікар ЛОР допоможе одужати в найкоротші терміни. Прийом проводиться за попереднім записом!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.