Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Головний біль

Головний біль — це прояв різних захворювань організму, частіше в зв’язку із захворюваннями хребта або кісток черепа, в результаті вживання медичних препаратів, алкоголю, як один із проявів гіпертонії. Найбільш часте розташування головного болю в потилиці, у лобі або з одного боку голови.

У «Столичної Клініці» ведуть прийом досвідчені лікарі невропатологи , які допоможуть вирішити вашу проблему головного болю. Прийом лікарів проводиться за попереднім записом за контактними телефонами!

Слід чітко розмежовувати деякі типи головних болів, оскільки лікування кардинально змінюється. У той же час, не слід плутати біль з мігренню (пульсуючі напади болю в одній половині голови).

Велике значення в лікуванні відіграє здоровий хребет, відсутність органічних дефектів, судинних аномалій і негативної дії хімічних речовин.

Діагностика головного болю

Для діагностики головного болю, достатньо звернутися до невропатолога в Києві і пройти огляд декількох фахівців. Встановити справжню причину далеко не завжди просто і потрібні додаткові обстеження, такі як МРТ голови, УЗД судин головного мозку, рентген кісток, діагностика патологій серцево-судинної системи і деякі інші.

Для того щоб самостійно діагностувати причину болів, при найпоширеніших типах порушення достатньо провести кілька тестів:

1) Під час нападу головного болю, натисніть своїми пальцями на шию біля основи черепа, можна зробити легкий масаж. Якщо головний біль стає менше, значить проблему потрібно шукати в хребті і звертатися до мануального терапевта або вертебрології.

2) При нападі головного болю, регулярно міряйте тиск, якщо є значний стрибок або підвищення — зверніться до кардіолога.

3) При головному болю, зробіть легкий масаж скронь. Якщо біль стає менше, вам слід звернутися до нашого вертебрології, який допоможе розібратись у справжню причину.

Пацієнту слід розуміти, що масаж в лікувальних цілях не застосовується при головному болю, а виключно для діагностики. Дані тести можуть допомогти багатьом страждають в перебігу декількох хвилин.

Лікування головного болю повинен проводити кваліфікований фахівець в своїй області.

Пройти діагностику та лікування головного болю можна в «Столичної Клініці» м. Київ. Сучасне діагностичне обладнання і лікарі неврологи. Прийом проводиться за попереднім записом!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.