Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Гострий отит

Гострий отит — це захворювання середнього відділу вуха, що носить запальний характер. Запальні процеси при такому вигляді отиту проходять в області барабанної порожнини, соскоподібного відростка та слухової труби. При ускладненні або тривалому його протіканні захворювання може придбати хронічну форму. Симптомами отиту служать сильний біль у вусі, віддає в зуби і частина голови, погіршення слуху, на пізніх стадіях можливі гнійні виділення з вушної порожнини. При появі подібних симптомів негайно потрібно звернутися до ЛОР лікаря.

Якщо ви проживаєте в Києві, в «Столичної Клініці» вам швидко і вірно поставлять діагноз, по необхідності нададуть першу невідкладну допомогу і призначать необхідне стаціонарне чи амбулаторне лікування.

Отит вкрай поширене захворювання, особливо серед дітей. У малюків захворювання гострим отитом зустрічається в 90% випадків, у дорослих він діагностується приблизно в 70%.

Види отитів

Отити бувають трьох типів. Перший це зовнішній отит, зараз вони зустрічаються рідко, тому що їх збудниками служать не віруси, а рідко зустрічаються бактерії, такі як стрептококи і стафілококи.

Найпоширенішим вважається середній отит, розвиток якого відбувається внаслідок попадання інфекції через слухову трубку в середню частину вуха. Також гострий отит може утворитися як наслідок хронічного запалення носоглотки або слизової оболонки носа. Симптомами захворювання можна вважати високу температуру, порядку 38 — 39 градусів, різке погіршення слуху, головний біль , що віддає в зуби. У грудних дітей отити часто протікають непомітно для дорослого. Явним симптомом появи захворювання у дитини є гнійне протягом з вуха. Краще не запускати хворобу до такого стану. Ознаками хвороби у немовляти стане неспокійний сон, відмова від їжі, так як ковтання підсилює больові відчуття, малюк буде вертіти головою і часто терти хворе вухо об подушку або рукою. Також часто захворювання супроводжується ринофарингітом. При діагностуванні захворювання лікуючим лікарем призначаються антибіотики, жарознижуючі і сульфаніамідние препарати.

Третій тип отиту — це внутрішній отит або гострий лабіринтовий отит внутрішнього вуха. Він виникає як ускладнення середнього отиту при поширенні вірусів або бактерій далі, вглиб вушного каналу.

Проведення діагностики проходить у лікаря отоларинголога, оскільки діагностувати отит у маленької дитини проблематично. Застосовуються такі методи виявлення захворювання як рентген черепа, отоскопії, аналіз крові, перевірка слуху за допомогою камертона і аудіометрії.

Лікування отиту у «Столичної Клініці»

При виявленні такого небезпечного захворювання, в залежності від його тяжкості лікуючий лікар призначить вам лікарські препарати. Найчастіше це бувають знеболюючі, для зменшення неприємних відчуттів, антибіотики для виведення інфекції з середнього вуха. Також можуть призначатися компреси, а при особливо складних випадках застосовується хірургічне лікування.

Запам’ятайте, самолікування, і самостійна медикаментозна профілактика захворювання може призвести до ефектів протилежним від очікуваних. Якщо ви або ваш малюк відчуває описані вище симптоми, можете звернутися в «Столичну Клініку» міста Києва, де висококваліфікований отоларинголог у максимально короткі терміни допоможуть здолати ваш недуга. Прийом в клініці проводиться за попереднім записом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.