Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Інфекційні захворювання (ЗПСШ, ІПСШ)

ІПСШ, ЗПСШ — це інфекції, які переходять від людини до людини посредствам статевого контакту. Найбільш поширеними ЗПСШ є: хламідіоз, герпес, загострені кондиломи (бородавки на геніталіях), сифіліс, вірус папіломи людини. Слід пам’ятати, що лікування ендометріозу та аднекситу не може проводитися, поки пацієнтка хворіє інфекційним захворюванням.

Щоб своєчасно отримати відповідну консультацію досвідченого гінеколога в Києві, запишіться на прийом до фахівців в «Столичну клініку». Ми спеціалізуємося на лікуванні сальпінгіту, жіночого безпліддя , полікістозу яєчників і інших гінекологічних захворювань на різних стадіях розвитку.

Найбільш поширені захворювання

Гонорея (трипер) — це бактеріальне захворювання, яке передається шляхом вагінального, орального і анального статевого акту. З’являється дане захворювання зазвичай у тих людей, які мають декілька статевих партнерів, найчастіше у тих, хто вибирає незахищений статевий акт. Трипер лікується досить просто, проте якщо не буде надано відповідне лікування, захворювання може викликати вельми небезпечні ускладнення. Імунітету до гонореї організмом не виробляється, в результаті чого людина може знову заразитися цією хворобою.

Хламідіоз — це бактеріальна інфекція, яка поширюється в результаті вагінального, орального або анального статевого акту. У жінок хламідіоз викликає запалення шийки матки та інших органів малого тазу, що знаходиться на одному і перших місць серед причин позаматкової вагітності, а також безпліддя у жінок.

Генітальний герпес — досить серйозне захворювання, яке передається в результаті статевого акту, проникаючи в організм людини посредствам мікротріщин в шкірі. Збудник цього захворювання — вірус герпесу другого типу. Основний прояв герпесу триває близько трьох-чотирьох тижнів і включає в себе легке пощипування і деяку хворобливість в області статевих органів. І після того, як зникнуть симптоми, вірус осідає в організмі людини на все життя, іноді викликаючи загострення. Що стосується вагітних жінок, то для них дуже важливо позбутися герпесу до пологів, тому що даний вірус може передатися і дитині в той час як той буде проходити по родових шляхах.

До ЗПСШ в Києві також відноситься сифіліс — це досить заразна хвороба, яка передається при будь-яких видах статевих актів. Захворювання має три стадії розвитку, з яких найбільш болючою є остання. На третій стадії можуть виникнути серйозні проблеми, до яких відноситься параліч, виникнення серцевих ускладнень, психічні захворювання. Шкоду, яка приносить сифіліс без належного медичного лікування, може бути настільки серйозним, що викличе летальний результат.

Трихомоніаз — одна з бактеріальних інфекцій, що також передається в результаті статевого акту. Захворювання найчастіше протікає без будь-яких клінічних проявів (особливо у чоловічої частини населення). Симптоми, звичайно, проявляються через двадцять днів після моменту зараження.

Симптоми ЗПСШ:

 • Свербіж;
 • Шкірний висип;
 • Нестандартні виділення зі статевих органів;
 • Печіння і біль під час сечовипускання;
 • Рани і виразки.

Якщо у вас є подібні симптоми, то варто звернутися до кваліфікованого фахівця у Києві. У «Столичної клініці» є необхідне обладнання для точної діагностики та ефективного лікування.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.