Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Інфекційний мононуклеоз (Вірусний мононуклеоз)

Інфекційний мононуклеоз — гостре вірусне захворювання, яке супроводжується присутністю лихоманки, уражаються лімфовузли, печінка і селезінка, а так само характерно зміна складу крові. Мононуклеоз лікує лікар педіатр або лор.

У «Столичної клініці» є кваліфіковані фахівці, які обов’язково допоможуть з’ясувати причину хвороби, а також вироблять повне необхідне лікування в найкоротші терміни. Прийом проводиться за попереднім записом.

Джерелами хвороби може бути хвора людина, навіть при стертих ознаках хвороби і вірусоносій, відповідно. Інфекційний мононуклеоз віддається повітряно-крапельним шляхом, чаші зі слиною, також можливе зараження при нестерильному переливанні крові.

Найпоширеніша інфекція у дітей від 3 до 9 років включно, але у дітей мононуклеоз перебігає в легкій формі. Саме легкі форми хвороби часто не розпізнані й не помітні при обстеженні. Максимальна захворюваність спостерігається у дівчаток у віці 15 років, у хлопчиків — 17 років. Після, у віці 23-25 років у людини виробляються захисні антитіла, які є протидією інфекційного мононуклеозу.
Мононуклеоз буває вираженою і прихованої форми, часто зустрічається хронічна форма мононуклеозу , а також атиповий мононуклеоз . Збудником є вірус Епштейна-Бар.

Симптоми інфекційного мононуклеозу

Оскільки захворювання може виникати практично в будь-якому віці, симптоми мононуклеозу у дітей та дорослих будуть відрізняться.

В основному відбувається прихована форма хвороби, тільки у деяких інфіковані з’являються характерні висипання на шкірі. Також така висип може виникнути після лікування антибіотик, що характерно в багатьох випадках як реакція організму. Висипання яскраво-червона, плямиста, на шкірі тримаються до двох тижнів і самостійно проходить без зайвого лікування. Висипання після лікування пеніциліном не говорить про те, що це алергія, це просто характерна властивість хвороби проявляти себе.

Може піднятися висока температура, мучить головний біль , закладений ніс, з’являється проявлена пітливість. Також відбувається збільшення лімфатичних вузлів, можлива банальна ангіна. Хвороба супроводжується лихоманкою, яка може продовжитися до тижня.

Прояв інфекційного мононуклеозу дуже схоже на просте ГРВІ , симптоми важко відрізнити.

Лікування інфекційного мононуклеозу в Столичній клініці

У клініці для лікування інфекційного мононуклеозу проводять десенсибілізуючі та симптоматичні заходи, тобто загальне поліпшення стану. При тривалому прояві лихоманки застосовують антибіотики, щоб запобігти виникненню ускладнень і ослаблення організму. Глікокортікостероідов застосовують для лікування хворих з тяжкою формою хвороби. Після чого проводиться загальна дезінтоксикації.

Лікар отоларинголог може приписати полоскання горла різними антисептиками, щоб максимально прибрати ураження слизової оболонки глотки.

Для призначення безпосереднього лікування необхідно пройти відповідний огляд, щоб виявити реакцію організму на різні антибіотики, подивитися стан крові.

«Столична клініка» спеціалізується на подібних захворюваннях. Кваліфіковані отоларингологи швидко і якісно визначать патологію і призначать лікування в самі короткі терміни. Ми знаходимося в місті Києві.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.