Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Капсульна ендоскопія

Капсульна ендоскопія є сучасним методом в дослідженні шлунково-кишкового тракту, зон кишечника, тонкої кишки, недоступних традиційним методам обстеження. Пацієнту просто необхідно проковтнути капсулу, яка, проходячи через травну систему, весь час робить знімки, і передає їх на носій, закріплений на поясі, а потім природно виділяється з організму. Отримані дані аналізує лікар-гастроентеролог.

У Столичної клініці Києва якісні медичні послуги в проведенні капсульної ендоскопії (Київ) надають фахівці-гастроентерологи клініки. Прийом — за попереднім записом.

Процедура капсульної ендоскопії безпечна, легко переноситься, виникнення побічних ефектів вкрай рідко. Єдиний ризик — непрохідність капсули, але подібні випадки складають менше 0,01%. Це хороша альтернатива ФГДС, гастроскопії .

Види капсульної ендоскопії

Ендоскопію частіше проводять для обстеження тонкого, товстого кишечника.

При ендоскопії тонкої кишки відбувається обстеження трьох її відділів, це зони дванадцятипалої кишки, клубової і тонкої кишки. Капсульна ендоскопія в Україні — це унікальна методика діагностики ШКТ не порушуючи його нормальну роботу і не травмуючи пацієнта.

Зручності проведення обстеження, висока якість отриманих зображень, відсутність необхідності в госпіталізації, одноразові капсули — все це дозволяє досягти якісної діагностики.

Коли проводять процедуру

Ендоскопію тонкої кишки проводять при появі болю в животі, при прихованих шлунково- кишкових кровотечах, при здутті живота і появі болю в районі пупка, при наявності вроджених патологій, пухлинах тонкої кишки. Протипоказанням до проведення діагностики є непрохідність кишечника, післяопераційна стриктура кишки.

Ендоскопію товстого кишечника проводять при скринінгу раку товстої кишки, для визначення кровотеч, запальних процесів, контролю курсу терапії. Загальний час обстеження займає до 12 годин. Основні переваги ендоскопії товстої кишки — це безболісність процедури, немає необхідності ставити клізму, нагнітати повітря, немає променевого навантаження, не потрібно анестезія, немає ризику інфікування пацієнта, травмування стінок кишки відсутній, стаціонарний режим не потрібно.

[Importante] ендоскопії товстої кишки не можна проводити при звуженні кишечника, при наявності активного запального процесу, при імплантованого дефібрилятора, при вагітності, дітям молодшого віку. [/ Importante]

Обладнання для проведення капсульної ендоскопії кишечника

Основний пристрій системи діагностики методом ендоскопії — це капсула одноразового застосування. При вазі в 4 г, розмірах 11х26 мм, вона оснащена кольоровою камерою, 4 джерелами світла, радіопередавачем, батареєю. Через малих розмірів, гладкої поверхні, вона проковтується легко, рух капсули всередині кишечника відбувається за рахунок перистальтики, виводиться капсула природним шляхом. Устаткування пройшло сертифікацію в Росії, Ізраїлі, Європі, США, Австралії.

Перед ендоскопією (капсула) в Києві — пацієнту не слід приймати їжу, особливо ту, яка викликає метеоризм. Після того як пацієнт проковтнув капсулу і запив водою, вона починає рух, передаючи сигнали з даними обстеження на записуючий носій. По закінченню часу проходження капсули, годин через вісім, дані пристрої, для подальшої обробки передаються в робочу станцію, програмне забезпечення якої дозволяє лікарю провести аналіз зображень камери.

Капсульна ендоскопія кишечника допомагає в проведенні діагностики захворювань тонкої, товстої кишки, дозволяючи на всьому протязі оглянути їх стінки, слизову. Далі гастроентеролог може провести порівняльний аналіз з попередніми висновками, точно визначити причини захворювання, поставити правильний діагноз.

Проведення капсульної ендоскопії в Столичній клініці Києва

Капсульне дослідження допускається проводити в умовах стаціонару та амбулаторно. Ендоскопія кишечника — це сучасний метод діагностики, що дозволяє отримати зображення слизової оболонки тонкої, товстої кишки, виявити їх патологічні зміни, діагностувати рак товстої кишки, знайти місця кровотеч, запальних процесів.

Ви можете залишити свої відгуки про капсульної ендоскопії в Києві — написавши їх в нижній формі!

Пройти капсульну ендоскопію кишечника можна в Столичній клініці Києва. Кваліфікований лікар-гастроентеролог в найкоротший термін проведе обстеження. Актуальну вартість і ціни уточнюйте за контактними телефонами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.