Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Катаральний гайморит

Катаральний гайморит — це запалення гайморових пазух, яке супроводжується переважно явищами набряку, без гнійного компоненту. Це один з найбільш поширених гайморитів, але вимагає від пацієнта виконання рекомендацій і призначень.

Зверніться до ЛОРа в «Столичної Клініці» для проходження комплексного лікування катарального гаймориту. Прийом проводиться за попереднім записом.

Завдяки сучасним підходам до лікування та діагностики, в нашій клініці вдається відмовлятися від більшості «проколювання» і призначення важких для організму антибіотиків.

Своєчасний початок лікування необхідно для того, щоб уникнути ускладнень. Практично 15% захворілих, без відповідного лікування, набувають хронічну форму захворювання. До того ж існує цілий ряд ускладнень, які можуть призвести до найнесподіваніших наслідків. Наявність вогнища запалення на обличчі, вимагає швидкої медичної допомоги.

Причини катарального гаймориту

При різних захворюваннях носа, після переохолодження, вірусних інфекцій, в гайморових пазухах збирається зайву кількість слизу. Потрапляння бактерій у даній ділянці призводить до набряку, запальним реакціям і виникненню гаймориту.

У випадку з катаральним гайморитом, запалення, яке виникло в пазухах, сприяють виділенню ще більшого вмісту слизу. Подібний стан досить просто побороти за умови дотримання правил догляду, але і в теж час воно небезпечно тим, що в будь-який момент воно може перейти в гнійний гайморит з відповідними наслідками.

Симптоми

Зазвичай на тлі нежиті, вірусного захворювання або застуди, у хворого з’являється біль в області носа, біля скул. В залежності від типу гаймориту, біль може бути з одного боку особи або двох одночасно, віддавати в лоб. У більш важких випадках, гайморит викликає температуру, головний біль , розпираючий біль в обличчі і т.д.

Якщо захворювання перейшло в гнійну форму, можуть виникнути серйозні ускладнення у вигляді стріляючої болю у вухо, очах, мігрені і т.д.

Методи лікування катарального гаймориту

Перш ніж приступати до лікування, слід чітко встановити діагноз. За звичайним гайморитом можуть ховатися такі захворювання як неврит лицьового нерва, стоматологічні захворювання, кіста зуба, інші синусити і т.д.

При катаральному гаймориті, досить рідко стоїть питання про проколюванні пазух. Найчастіше лікування обходиться фізіотерапевтичними методами, призначенням невеликої кількості медикаментів.

У разі виникнення ускладнень, можуть знадобитися хірургічні методи лікування.

Всі необхідні процедури при катаральному гаймориті, ви можете отримати в «Столичної Клініці» в м. Києві. Досвідчені клініки Києва, отоларингологія допоможуть провести повне обстеження і лікування захворювань. Прийом проводиться за попереднім записом!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.