Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Кіста грудей

Кіста молочної залози — це досить поширене захворювання у жінок в репродуктивному віці. Сучасні технології діагностики в мамології дають можливість визначати дане захворювання на початкових етапах і швидко вирішувати подібну проблему на початковій стадії розвитку, щоб захворювання не переросло в більш важку стадію. Для отримання необхідної своєчасної допомоги слід записатися до досвідченого лікаря — мамолога в Києві .

Спеціаліст «Столичної клініки», використовуючи останні новинки в методиках лікування, справить необхідний огляд і призначить вам дієве лікування. Запишіться на прийом до лікаря за контактними телефонами.

Якщо буде діагностовано мастопатія , або знадобиться лікування лактостазу , мамолог проведе додаткове обстеження для вибору найбільш підходящої методики терапії.

Серед головний причин даного захворювання можна назвати наступні:

 • Порушення гормонального фону
 • Кількість пологів і абортів в анамнезі;
 • Схильність на генетичному рівні;
 • Вживання гормональних препаратів протизаплідної дії;

Крім цього, значний вплив робить наявність маститу в анамнезі і присутність оперативних втручань в області грудної клітини.

Кіста — це одна або кілька порожнин, заповнених рідиною. Кіста грудях з’являється з молочних проток, буває вона одиночної або групової. Кісту грудей виявити досить складно доти, поки вона не досягне значних розмірів. У багатьох дівчат захворювання супроводжується хворобливими відчуттями. Помітними будуть болю до і під час менструації. Існують приклади, коли кіста досягала великих розмірів і змінювала всю форму грудей.

Як правило, до появи кісти привертає високий рівень естрогенів. Так само досить небезпечно для здоров’я вживання протизаплідних засобів, які також сприяють появі кісти молочної залози. Часто в грудях зустрічаються жирові кісти. Вони з’являються внаслідок закупорки проток, що виводять сальні залози шкіри. Така кіста може з’явитися як на самій грудей, так і між молочними залозами. Такий тип кісти, як правило, безпечний, але при досягненні великого розміру є можливість запалення. Досить часто сильний вплив на появу кісти надає мастит (запалення молочних залоз), гормональний збій всього організму або ж захворювання жіночих статевих органів. Всі порушення подібного типу можуть розвинути фіброзно-кістозна мастопатію .

Чому може розвинутися кіста грудей

Досить часто кіста розвивається сама собою і клінічно це непомітно для пацієнтки, недуга подібного роду зможе виявити тільки УЗД молочних залоз . У деяких випадках кіста може супроводжуватися хворобливими відчуттями (тягнучі, ниючі і смикають) або ж виявлятися в якості печіння в грудній клітці. Такі відчуття виникають унаслідок росту і здавлювання навколишньої тканини грудної області, а в цих тканинах можуть бути і нервові волокна. При здавлюванні вони будуть набрякати, через що відчувається біль. Жінка може виявити у себе деякі ущільнення і помірні хворобливі відчуття. Такі ущільнення найчастіше з’являються перед початком менструального циклу. Самостійно неможливо поставити діагноз, рекомендується відразу звернутися до фахівця — мамолога. Грамотне лікування в Києві вам зможе надати саме цей лікар. При діагностуванні пухлини мамолог видалить кісту оперативним шляхом або проведе протизапальну та розсмоктуючу терапію.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.