Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Кіста яєчника

Кіста яєчника — часто зустрічається доброякісне утворення, яке відноситься до так званих пухлиноподібним процесам. Крім того, вона являє собою порожнина з рідиною. Найчастіше кіста яєчника діагностується у жінок в молодому віці, набагато рідше вона виявляється після 50 років. Освіта може бути і єдиним, а іноді їх виявляється кілька, тоді діагностується Кістома. Як правило, кистома визнається доброякісної, але нерідко зустрічаються і злоякісні пухлини.

Для лікування кісти іноді застосовується оперативне втручання — видалення пухлини. Щоб сьогодні отримати сучасну допомогу в діагностиці та лікуванні кісти яєчника, необхідно записатися на прийом до спеціалістів «Столичної клініки» в Києві. Види кіст:

 • кіста жовтого тіла;
 • дермоїдна;
 • муцинозних;
 • фолікулярна;
 • параоваріальні;
 • ендометріоїдная;
 • серозна.

Кіста жовтого тіла, як і фолікулярна кіста, відноситься до так званих функціональним утворенням, які формуються прямо в яєчнику. Стінки таких доброякісних утворень виходять з жовтого тіла або деформованої оболонки фолікула. Поширеною причиною їх виникнення вважають гормональний дисбаланс.

Фолікулярна кіста є однокамерним освітою з тонкими еластичними стінками, яке заповнене прозорою рідиною. Такі утворення, як правило, не великих розмірів, ростуть у напрямку черевної порожнини.

Подібна кіста жовтого тіла не часто виявляється у жінок у віці від 17 до 55 років, вона є пухлиною з товстими стінками. Крім того, вона заповнена рідиною, що має жовтий колір, а деколи в ній може виявлятися і кров.

Причиною виникнення кісти можна вважати те, що відразу після овуляції не відбувається природне заповнення клітинами жовтого тіла фолікула. В даному випадку замість цього відбувається розтягування фолікула і заповнення його рідиною. У той же самий час формування параоваріальні кісти відбувається з придатка, наявного прямо над яєчником у вигляді однокамерного освіти округлої форми. Стінки такого виду кісти досить тонкі і прозорі і мають мережу дрібних судин. Найчастіше пухлина виявляється лікарем-гінекологом у жінок від 20 до 40 років. Розміри утворень можуть бути від найменших до найбільших розмірів.

Лікування кісти

Лікування кісти яєчника проводиться тільки лікарем-гінекологом, який призначає необхідні дослідження з метою визначення виду і причин появи цієї хвороби. Додатково в Києві кожна жінка може звернутися в «Столичну клініку», щоб обстежитися, якщо є підозра, що розвивається ерозія шийки матки , цервіцит , запалення яєчників . Лікування кісти яєчника проводять медикаментозним або хірургічним шляхом, все залежить тільки від остаточних результатів діагностики, таких як УЗД (за допомогою піхвового датчика), піхвове дослідження, лапароскопія.

Медикаментозне лікування здійснюється у разі фолікулярної кісти або ж кісти жовтого тіла. У такому випадку лікар-фахівець призначає гормональні контрацептиви, які спрямовані на розсмоктування пухлини. При необхідності застосовуються різні протизапальні препарати. У тому випадку, коли функціональне утворення не піддається медикаментозному лікуванню, слід здійснити хірургічне втручання. Основний хірургічний метод лікування кісти яєчника — це лапароскопія, що дозволяє робити операції, що зберігають внутрішні органи.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.