Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Кокцігодінія

Кокцігодінія — больовий синдром в області куприка, що має хронічний характер. Це важко діагностується захворювання, його симптоми вкрай неприємні для хворого і з трудом піддаються лікуванню.

«Столична клініка» пропонує своїм пацієнтам весь спектр медичних послуг для полегшення їх стану. Прийом у проктолога ведеться за попереднім записом. Досвідчений фахівець призначить необхідну діагностику і вибере найбільш прийнятну стратегію по терапії захворювання.

Кокцігодінія може спостерігатися в будь-якому віці, особливо при наявності травм куприка. Без наявності шкідливого чинника біль в області куприка спостерігається частіше у жінок старше 50 років.

Причини кокцигодинії

Серед причин больового синдрому найбільш часто зустрічаються:

 • Травматичні ушкодження куприкової кістки і навколишніх м’яких тканин.
 • Нервово-м’язові захворювання куприкової області.
 • Опущення промежини — часто виникає у багато народжують, при наявності звички довго сидіти в туалеті, а також при постійному сидінні на занадто м’якому підставі.
 • Наслідки перенесених операцій.
 • Захворювання прилеглих органів і тканин — проктити, парапроктіти, захворювання кісток тазу, м’язів промежини і т.д.

Ознаки захворювання

Головна ознака кокцигодинії — біль. Вона може мати різний характер — сверлящій, гострий, колючий, пекучий. Біль може мати вигляд дискомфорту, відчуття тяжкості. Часто спостерігається її іррадіація в промежину, поясницю, ректальну зону. Нерідко біль виникає тільки в певний час доби — ночами або вранці. Больовий синдром може проходити самостійно, але часто буває необхідно прийняти знеболювальний засіб, щоб упокорити його. Біль посилюється при русі або сидінні, під час дефекації або сечовипускання.

Часто хворий не може точно вказати місце, яке болить. Виникнення болю не пов’язане з чітко визначеними подразниками або часом доби, тому діагностика кокцигодинії утруднена.

Проктолога необхідно ретельно обстежити хворого на предмет супутніх захворювань прилеглих органів і тканин. Для цього проводиться рентгенівське дослідження кісток тазу і хребта, органів малого тазу. Потрібно огляд та ендоскопія аноректальної області, щоб виключити порушення в цій зоні.

Лікування кокцигодинії в «Столичної клініці»

Усі заходи з терапії цього захворювання направлені, перш за все, на усунення виявлених при діагностиці порушень.

Для полегшення больового синдрому проктолог призначає процедури для релаксації м’язового спазму промежини, зв’язкового апарату тазового дна. При необхідності проводиться місцеве знеболення куприкової зони.

За відсутності активного запального процесу призначаються фізіотерапевтичні методи: магнітотерапія, лазерне лікування, вплив УВЧ, дарсонвалізація, грязелікування. Крім того, показано застосування мануальної терапії та масажу, голкорефлексотерапії, седативного лікування.

При необхідності проводиться оперативне лікування захворювання. Показанням для цього є патологічна рухливість куприка внаслідок перенесеної травми. Операцію з видалення куприкової кістки — кокцігектомію — проводить хірург-травматолог.

Будь-які лікувальні заходи в «Столичної клініці» проводяться в максимально щадному режимі, без зайвого болю і дискомфорту. Хворому не варто затягувати з візитом до лікаря. Досвідчені проктологи в самі короткі терміни допоможуть впоратися з усіма проявами хвороби і запобіжать виникненню серйозних ускладнень.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.