Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Колоноскопія

Колоноскопія — це високоінформативне обстеження товстої кишки за допомогою спеціального зонду, який називається ендоскопом. Дане обстеження проводиться досвідченими лікарями, а результати дослідження допомагають в постанові точного діагнозу. Взагалі, ця процедура необхідна для того, щоб поставити такі діагнози, як коліт, поліпи товстого кишечника і різні пухлини, серед яких також бувають і злоякісні.

Для того щоб отримати своєчасну консультацію в Києві, запишіться на діагностику за контактними телефонами. У «Столичної клініці» задіюється не тільки колоноскопія, але Ехокардіограма , аудіометрія , дихальний тест і багато інших діагностичних методів.

Показання до проведення такої процедури, як колоноскопія в Києві:

 • Поява прихованої крові в калі;
 • Виділення з кишечника крові і слизу;
 • Результат аналізу крові показав збільшення ШОЕ і одночасне зниження гемоглобіну;
 • Зросла кількість одномаркеров;
 • Підготовка до серйозної операції, пов’язаної з пухлиною матки і яєчників і т.д.;
 • Поява виразкового коліту;
 • Схильність на генетичному рівні до пухлин прямої кишки.

Як проводиться колоноскопія в «Столичної клініці»?

Рівень якості проведення даної процедури безпосередньо залежить від того, як добре пацієнт слідує вказівкам лікаря, який проводить колоноскопію. Перед початком обстеження слід налаштуватися на те, що пройти його потрібно в обов’язковому порядку, і пару неприємних хвилин можна легко пережити. Сама процедура займає трохи більше п’ятнадцяти хвилин. За цей час по товстій кишці пускається колоноскоп з камерою, в результаті чого на екрані монітора можна помітити навіть найменші відхилення від норми в стані слизової оболонки кишечнику.

У разі виникнення гострої потреби може бути також зроблена біопсія товстої кишки — тобто узятий її невеликий шматочок для проведення деяких тестів. Якщо в ході обстеження лікар виявить на стінках кишки поліпи, він запропонує поєднати дану процедуру з лікувальною, і видалити їх. Під час проведення колоноскопії можливо наявність неприємних відчуттів — здуття живота, печіння, однак вони досить швидко проходять. Болі практично не буде, до колоноскопії вам доведеться пройти ряд підготовчих процедур.

Що потрібно зробити, щоб підготуватися до колоноскопії?

Щоб колоноскоп міг легко увійти в кишечник, а лікарі змогли розглянути його стінки, потрібно попередньо добре прочистити товсту кишку. Тому, за день до проведення процедури потрібно виключити з раціону останнього дня їжу, яка багата клітковиною, і заснути з порожнім шлунком. Бажано перед колоноскопією зробити клізму, або скористатися хорошим проносним, яке допоможе очистити кишечник. Щоб не було хворобливих відчуттів під час проведення цієї процедури, можна перед дослідженням скористатися спазмолітиками.

Головне — якщо процедура все ж була призначена, то не слід від неї відмовлятися, тому що від цього може залежати подальший стан вашого здоров’я. Адже колоноскопія — досить важлива процедура, яка допомагає діагностувати серйозні захворювання. Разом з даними обстеженням рекомендується зробити УЗД і інші супутні аналізи, які допоможуть при остаточному постанові діагнозу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.