Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Кольпіт

Кольпіт або вагініт є запальним захворюванням слизової оболонки піхви у жінок. Для кольпіту основними збудниками вважаються: віруси (вірус герпесу), мікроби (хламідії, кишкова паличка), гриби (кандида). Діагностується кольпіт на огляді піхви і шийки матки у гінеколога, при ретельному вивченні під мікроскопом мазків, взятих зі слизової жіночої піхви. Ефективність лікування такого захворювання, як кольпіт залежить в першу чергу від грамотно проведеного аналізу всіх наявних первинних даних, починаючи від різновиду збудника і закінчуючи розмовою з пацієнтом.

З такого роду проблемою допоможуть впоратися гінекологи «Столичної клініки» в Києві, що використовують перевірені часом методики та новітнє обладнання. Ефективне лікування кольпіту увазі боротьбу з різного роду хвороботворними бактеріями і подальше відновлення мікрофлори піхви у жінки.

Також лікар — гінеколог може діагностувати такі захворювання, як: опущення матки , ендометрит , сальпінгіт, для кожного з яких передбачені методики лікування.

Причини розвитку кольпіту

Як відомо, піхва має сполучення з зовнішнім середовищем, розташовуючись у безпосередній близькості з анальним отвором. Саме тому періодично в нього потрапляють різні мікроорганізми (віруси, гриби та бактерії). При нормальних умовах на слизовій оболонці піхви є лактобактерії, що представляють собою мікроорганізми, що захищають жіноче піхву від різних хвороботворних бактерій. Це відбувається завдяки сильному підкисленню внутрішнього середовища в піхву. Гінекологи з’ясували, що в результаті впливу різного роду факторів загальна кількість таких мікроорганізмів може понизитися в піхву, що в свою чергу призведе до зростання загального числа небезпечних мікробів. Такі мікроби викликають згодом запалення вагінальних стінок.

Фактори розвитку кольпіту

У гінекології розрізняють наступні фактори, які можуть тим чи іншим чином привертати до розвитку вагініту (кольпіту): різні гормональні розлади, тривалий прийом антибіотиків, деякі захворювання статевої сфери (ендометріоз, міома і аднексит), травми піхви в період пологів, неправильна гігієна статевих органів і т.п.

Симптоми кольпіту

Гінекологи виявляють такі симптоми, які свідчать про кольпіті:

 • біль і дискомфорт в період сечовипускання, під час статевого акту;
 • різного роду виділення з піхви, які мають при цьому неприємний запах;
 • печіння або свербіж в області статевих органів.

Діагностика кольпіту

У разі появи перших симптомів кольпіту слід негайно звернутися до лікаря-гінеколога, адже тільки він здатний визначити весь спектр необхідних досліджень, необхідних для встановлення діагнозу та призначення подальшого лікування. Немпременно проводяться такі обстеження:

 • обов’язковий гінекологічний огляд шийки матки піхви;
 • вивчення під мікроскопом мазків, взятих з шийки матки і зі слизової оболонки піхви;
 • необхідне бактеріологічне дослідження;
 • цитологічне дослідження, яке представляє собою вивчення соскоба клітин слизової оболонки шийки матки, для виявлення раку шийки матки.

Лікування кольпіту

Методи лікування кольпіту, як писалося вище, спрямовані на боротьбу зі збудником кольпіту (протигрибкові, противірусні, антибактеріальні ліки). Крім того застосовується спеціальна дієта, відновлення мікрофлори піхви, зміцнення імунітету і фізіотерапія.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.