Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Кольпоскопія

Кольпоскопія — це така процедура, в результаті якої розглядається шийка матки через спеціальний мікроскоп, який дозволяє збільшити картинку в 2.5, 5, 7 або 15 раз.

Для отримання своєчасної консультації, запишіться до кваліфікованого гінеколога в Києві . Досвідчені лікарі «Столичної клініки» використовують для постановки діагнозу і лікування пацієнтів найсучасніші препарати та обладнання. Тому, крім гінекологічних проблем, можна обстежити та інші органи, пройшовши такі діагностики, як: тімпанометрія , ЕКГ , колоноскопія та ін

Показання до проведення кольпоскопії

Ця процедура проводиться, якщо за даними, отриманими після цитології шийки матки, була виявлена дисплазія. При такому розкладі подій, кольпоскопія дозволяє точно дізнатися, в якому саме місці шийки розміщуються патологічні клітини. У разі якщо при кольпоскопії були виявлені вогнища патологічного епітелію, звідти можна взяти біопсію.

Кольпоскопія також проводиться, якщо під час звичайного гінекологічного обстеження були виявлені викликають підозру ділянки на поверхні шийки матки. Тоді ця процедура проводиться для того, щоб переконатися, чи немає ще якихось ділянок з патологічним епітелієм, які не піддаються виявленню без кольпоскопії.

У профілактичних цілях кольпоскопія в Києві повинна проводитися один раз на рік усім жінкам, без винятків, для того, щоб з’ясувати передракові процеси на шийці матки. Зазвичай таке робиться в тих країнах, де слабо розвинений цитологічний скринінг, частково полегшує задачу діагностичних процедур.

Мета процедури: визначити, чи присутній на поверхні шийки матки ділянку патологічного епітелію, який підозрюється на дисплазію або рак шийки матки. Якщо подібні ділянки виявляються, то для більш точних аналізів з них береться біопсія. Тільки результат, отриманий від біопсії, може дати точні відомості про те, який же патологічний процес виник в шийці матки.

Коли краще проходити процедуру кольпоскопії?

Краще всього звертатися до гінеколога в першу з фаз циклу, а саме в перші п’ять-сім днів після менструації. Протягом двох діб перед дослідженням можна мати інтимну близькість, користуватися якими-небудь вагінальними кремами, а також спринцюватися.

Етапи кольпоскопії

 1. Перший етап. Лікар — гінеколог поміщає в піхву гінекологічне дзеркало для того, щоб оглянути шийку матки. За допомогою тампона видаляються всі виділення з піхви, особливо з поверхні осматриваемого органу. Лікар, дивлячись в прилад (кольпоскоп), роздивляється зовнішню частину шийки матки на предмет виявлення патологічних ділянок епітелію.
 2. Етап другий. Під піхву вводиться марлевий тампон, який повинен бути змочені тривідсоткової оцтовою кислотою, притискається до поверхні шийки матки. Ця кислота може викликати деякі неприємні відчуття у вигляді печіння. Тампон залишається всередині на пару хвилин, після чого виймається. Завдяки дії оцтової кислоти, патологічні ділянки міняють свій колір на білий.
 3. Третій етап. Береться проба Шиллера. У піхві вводять тампон, який змочений водним йодовим розчином — їм змащують поверхню шийки матки. Після чого лікар знову розглядає шийку матки в кольпоскоп. Якщо епітелій здоровий, то він забарвиться в коричневий колір, при патологічному епітелії фарбування не відбувається, видно, лише світло-жовті плями.

Запишіться на кольпоскопію в «Столичну Клініку». Прийом проводиться за попереднім записом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.