Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Комплексне лікування розтяжок

Розтяжки (медична назва: стрії) — дефекти шкіри, у вигляді множинних смужок рубцевої тканини. Розтяжки утворюються в результаті розривів внутрішніх шарів шкіри і заповнення їх сполучною тканиною. Найбільш часто розтяжки утворюються у жінок на грудях, животі та стегнах, рідше можна зустріти розтяжки у чоловіків.

Пройти лікування розтяжок ви можете в «Столичної Клініці» м. Київ. Досвідчені лікарі дерматологи , косметологи допоможуть впоратися з дефектом.

Причини виникнення розтяжок

Стрії утворюються в результаті перерозтягнення шкіри, швидкого збільшення тканин і не відповідності обсягів зі швидкістю росту дерми. Розтяжки зазвичай утворюються в періоди гормональних перебудов при статевому дозріванні, при вагітності, стрімкому збільшенні ваги, при сверхінтенсівное заняттях спортом або виникають як симптом захворювань.

Дослідження показали, що при вагітності, розтяжки з’являються частіше у жінок в більш молодому віці, при збільшенні ваги понад 15 кг і наявності ожиріння раніше.

Вживання кортикостероїдних гормонів сприяє появі стрий.

В освіті підліткових розтяжок грає значення генетична схильність.

Також, поява розтяжок без явних на те причин, може свідчити про серйозне порушення наднирників.

Як з’являються розтяжки і як їм запобігти?!

Зазвичай при вагітності або збільшенні ваги, шкіра перерозтягуються. У місцях найбільших опуклостей і скупчення жирової тканини (сідниці, живіт, стегна, груди, області пупка і т.д.) спонтанно з’являються смужки червоного або фіолетового кольору. У місцях дефектів, шкіра більш м’яка, маються провали відчутні на дотик.

З часом в області розтяжок зникають волосся, припиняється відділення поту і сала. Можуть з’явитися сильні опуклості і нерівності шкіри. При засмазі, розтяжки не утворюють пігмент меланін, тим самим вони стають більш помітними.

Розтяжки не небезпечні для здоров’я, але доставляють значний естетичний дефект.

Кращий засіб від розтяжок в «Столичної Клініці»

Всі методи лікування розтяжок спрямовані на поліпшення зовнішнього вигляду стрий. Найбільш ефективні методи лазерного лікування, дермобразія, мезотерапія, обгортання, маски і гелі, компреси, лазерне шліфування, масаж, хімічний пілінг і деякі інші методи. Подібні процедури допомагають приховати дефект на тривалий час при дотримання рекомендацій лікарів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.