Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Кондиломи загострені

Гострі кондиломи являють собою небезпечне вірусне захворювання, яке викликається ВПЛ (вірус папіломи людини). Зовнішні прояви цієї хвороби представлені виростамі, що мають тілесний або рожевий колір, невеликого розміру. У більшості випадків, вони розташовуються на статевих органах, на слизовій порожнини рота або поруч з анальним отвором. Кондиломи загострені вважаються одним захворюванням з великого комплексу проблем слизових оболонок і шкіри, які провокуються ВПЛ.

Якщо у Вас з’явилися симптоми цієї хвороби, то поспішайте записатися на прийом до спеціалістів «Столичної клініки» в місті Київ. Тільки своєчасне звернення до досвідченого лікаря допоможе Вам своєчасно позбутися від цієї проблеми і не допустити виникнення ускладнень.

Особливості інфікування ВПЛ

Інфікування ВПЛ відбувається в результаті безпосереднього контакту із зараженим шкірним покривом або слизовою оболонкою, включаючи побутові способи зараження. Однак, як показує практика, найчастіше зараження здійснюється при незахищеному статевому акті. Крім того, новонароджений малюк здатний заразитися ВПЛ від матері, яка є носієм вірусу, під час пологів. У результаті зараження цей вірус не надходить у внутрішні органи або в кровоносну систему. Він починає активний розвиток всередині клітин епітелію слизових оболонок і шкірного покриву. При пересуванні в верхні шкірні шари епітеліальних уражених клітин, пересуваються і віруси, які досягають верхніх шарів і потрапляють на поверхню у вигляді різних новоутворень. Якщо вірус потрапляє на поверхневі шари шкіри, то він стає небезпечним для оточуючих. Відмінною особливістю цього вірусу вважається те, що він здатний тривалий час не проявлятися і знаходитися в сплячому стані.

Лікування гострокінцевих кондилом

Незважаючи на те, що гострі кондиломи не можна назвати серйозною небезпекою для людського здоров’я, вони здатні значно погіршити якість життя людей. Ці новоутворення кровоточать, можуть травмуватися, заважати родовому процесу і нормального інтимного життя. Перебуваючи на відкритих частинах тіла, кондиломи вважаються косметичним дефектом і призводять до зниження самооцінки людини.

Лікування кондилом гострокінцевих передбачає цілий комплекс заходів:

 1. - Усунення новоутворень;
 2. - Лікарська терапія;
 3. - Підвищення імунітету.

Видалення гострокінцевих кондилом у «Столичної клініці» здійснюється під місцевою анестезією, відповідно, ця процедура не принесе Вам яких хворобливих або неприємних відчуттів. Зверніть увагу на те, що механічне усунення кондилом проводиться за декількома методиками, які вибираються в індивідуальному порядку з урахуванням особливостей конкретного пацієнта, місця розташування і розмірів виростів. Крім того, в процесі лікування гострих кондилом важливо провести обстеження і лікування свого статевого партнера, оскільки він також може бути носієм інфекції.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.