Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Кондиломи

Гострі кондиломи — це м’ясисті м’які бородавки тілесного кольору з розмірами від невеликої шпилькової головки до серйозних розростань, що нагадують цвітну капусту. Кондиломи вражають слизову і шкіру статевих органів, а також ротову порожнину і періанальної ділянки.

Щоб скористатися своєчасною допомогою при лікуванні кондилом, запишіться до досвідченого лікаря проктолога в Києві. За допомогою найсучаснішого обладнання фахівці «Столичної клініки» допоможуть Вам впоратися з цією проблемою.

Розвиток кондилом

Страждають загостреними кондиломами найчастіше молоді люди, які ведуть активне статеве життя. Розвивається це захворювання під впливом вірусу папіломи . При цьому зараження кондиломами проводиться контактним, найчастіше, статевим шляхом. Крім того, один від одного інфікується не менше дев’яноста відсотків статевих партнерів. Інфікування новонароджених може відбуватись безпосередньо при пологах під час проходження через родові шляхи інфікованої матері, це може також стати причиною папіломатозу гортані у новонародженого. Гострі кондиломи в різних країнах зареєстровані у випадках від 3 до 28% хворих. Потрібно також звернути увагу на потайний характер захворювання у багатьох пацієнтів. Це означає, що сам вірус знаходиться в активній стадії тільки періодично, в разі прояві висипань, в решту часу ж інфекція представлена в латентному стані. Природно, найбільша можливість зараження (контагіозність) припадає на періоди безпосередньо клінічних проявів хвороби.

Клінічна картина гострих кондилом

Інкубаційний період інфекції може спостерігатися від декількох тижнів до декількох років. При цьому хворий скаржиться на невеликі утворення навколо рота, анального отвору або на статевих органах. У чоловіків кондиломи найчастіше утворюються безпосередньо на головці статевого члена, вуздечці крайньої плоті, вінці головки і внутрішньої частини крайньої плоті. У жінок найчастіше уражаються великі та малі статеві губи, вуздечка статевих губ, клітор, зовнішній отвір сечівника, дівоча пліва, піхва переддень піхви і шийка матки. І в тих, і в інших кондиломи можуть виявлятися навколо заднього проходу (ануса). Така локалізація утворень, найчастіше, ніяк не пов’язана зі статевими контактами анальним способом. Це відбувається від того, що вірус папіломи вражає не просто обмежену частину шкіри, а істотні її ділянки (в більшості випадків, це промежину, вся шкіра статевих органів, шкіра навколо заднього проходу і пахова область).

Лікування кондилом

Слід пам’ятати, що навіть у разі правильного лікування може траплятися рецидив кондилом, що пов’язано зі збереженням вірусу навіть на здоровій шкірі. У цій ситуації захворювання поновлюється не через повторного зараження від партнера, а просто через реактивації вірусу. Особлива небезпека цієї хвороби полягає в тому, що кондиломи можуть трансформуватися в злоякісні утворення, тим більше, якщо вони розташовані в області шийки матки.

Кондиломи після діагностики необхідно видаляти. В даний час для цього застосовується кілька способів. Вибір конкретної методики проводиться проктологом індивідуально для кожного хворого залежно від конкретної клінічної ситуації. Це обумовлено тим, що у будь-якого з цих методів є свої показання та протипоказання, які обов’язково будуть враховані проктологом «Столичної клініки» в Києві при складанні індивідуального плану оздоровлення. Після видалення поширених і множинних кондилом пацієнтові призначається комплексна терапія, яка спрямована на зменшення вірусного навантаження на організм і загальне зміцнення імунітету.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.