Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Консультація: дитину турбує кашель

Моєму синочку 2 рочки 8 місяців, турбує кашель на протязі вже 2,5 місяців, спочатку нас лікували від простуди, після місяця лікування, нас направили на аналізи. Ми не встигли їх зробити бо в дитини на другий день піднялася температура до 39,3-39,4, нам педіатер призначила антибіотик колоти «Цефтріаксон», ми пройшли весь курс(5 днів), після лікування в нас залишився кашель, нас направили до ЛОРа, лікар нас оглянув сказав що нічого не бачить. Кашель нас турбує і далі, ми попросили щоб нам дали направлення на всі аналізи, синочку взяли аналізи на бак посіви і виявили в носику і зіві стафілокок золотистий (в якій кількості я не знаю бо в нас в лаболаторії не написали). З результатами ми знову звернулися до ЛОРа, лікар нам на лікування назначила октенісепт бризгати в горлишко і бактробан назальний. В аптеці нам сказали що октенісепт використовується тільки для дизинфекції рук. Що робити і як лікувати дитину я не знаю, за сина переживаю щоб гіршого не було, порадьте будь ласка що мені робити і як лікувати дитину. На даний момент ми приймаємо флавозід для півищення імунітету, вітаміни алфавіт і лімфоміазот. Дякую!

ЛОР: Дотримуйтеся призначень лікаря. Не слухайте фармацевтів, вони не лікарі й приймати участь у лікуванні не мають права. Октенісепт використовується у ЛОР-практиці.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.