Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Консультація: турбує головний біль

Мені 43 роки. Вже 2 роки мене турбує головний біль: болить півголови — ліва частина, підвищується тиск до 110/70 (мій звичний тиск, коли я себе добре почуваю, 90/60). Крім того періодично відчуваю біль у спині. Після фізичної роботи — нестерпний біль у лівому стегні,тягне ногу, взагалі не можу рухатися. Сьогодні зробили МРТ. Висновок: МР-ознаки початкових дисциркуляторних змін головного мозку. МРТ даних на користь ГПМК, обємних новоутворів головного мозку на момент обстеження не отримано. Мене цікавить, що означає цей висновок (діагностичний центр, в якому я робила МРТ, консультацій не надає. Тільки протокол обстеження).

Невролог: Вам було потрібно зробити інші обстеження при таких скаргах. На МРТ головного мозку вказано на невеликі вікові зміни, відсутність гострих невідкладних станів. У якому центрі ви проводили обстеження, чи яка потужність апарату (для МРТ головного мозку рекомендують апарати від 1тл)?
Чи проводили ви якісь інші обстеження?

Доброго дня! МРТ головного мозку проводила в діагностичному центрі «Медекс» (м. Київ), без направлення лікаря, хотіла дізнатися, як то кажуть, для себе про свій стан здоровя, оскільки у 19 років я потрапила в аварію і мені діагностували струс мозку в легкій формі. Скажіть, будь ласка, до якого лікаря мені краще звернутися і які обстеження провести у звязку з вище зазначеними скаргами?

Невролог: Усі одразу думають про голову, однак проблеми слід шукати у шиї. Мозок добре захищений кістками, а от шия при аварії повинна витримати голову и тому страждає (виникає хлистова травма, котра проявляє себе лише через роки).
Медекс добрий діагностичний центр, однак направлення лікаря допомагає більш точно діагностувати захворювання (обстеження проводять більш цілеспрямовано).
Зверніться до вертебролога (єдиний вузкоспеціалізований центр у Києві — клініка доктора Ігнатьева). Потрібно провести МРТ шийного відділу та поперекового (можливі міжхребцеві грижі), можливо інші обстеження.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.