Пошук

Приклад: Консультація лікарів

Консультація: від чого не наступає вагітність?

Я перевіралася на УЗі в мене вже 2 тижні немає місячних,раніше такого ніколи не було,і мені написали ось таке Тіло матки однорідної структури,розмірами 52Х45Х54мм,з рівним зовнішнім,ювнутрішнім контурами міометрію,в антифлексіо.Ендинометрій товщиною 10.9мм.,однорідний.Шийка матки довжиною 32мм,однорідна.Правий яєчник розмірами 41Х20 мм,містить кістозне включення округлої форми з чітким розміром 19Х14мм,вміст рідинний неоднорідний персистенція фолікула?) лівий яєчник розмірами 37х18,дрібнофолікулярної структури.Маткові труби в місцях візуалізації не потовщені.Вільна рідина за маткою не візуалізується.Скажіть і нормальні це результати.?
Мені сказали що коли підуть місячні то кіста вийде і це не є ненебезпечно.,що нічогострашного немає.Скажіть будь ласка ви,чи це погано,і як це може вплинути на мою подальшу вагітність?.Ми з чоловіком дуже хочемо дитинку,і в нас ніяк не виходить,скажіть чи може бути це за того що в мене ця кіста,але раніше таких затримок не було,ючи можливо це щось у чоловіка і йому також потрібно сходити до лікаря?.Підскажіть будь ласка що можна попити щоб завагітняти,може є якись табл.для цього.Буду вам дуже вдячна за відповідь.Дякую.Чекаю відповідя.

Гінеколог: Вашому чоловікові теж потрібно обстежитись, адже чоловіче безпліддя ніхто не відміняв. Результати УЗД нормальні, положення матки нормальне.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Нові публікації

 • Депресія

  Депресія — захворювання, яке найчастіше виникає при психологічних травмах, негативному …

 • Енурез

  Енурез називають захворювання, при якому відбувається неконтрольоване виділення сечі. Недуга …

 • Оніхомікоз

  Оніхомікоз — захворювання нігтів, викликане різними видами грибків. Часто помилково …

 • Криптит

  Криптит — запальне ураження крипт Морганьї — поглиблень між поздовжніми …

 • Запор

  Запор — утруднене випорожнення кишечника, систематична затримка калових мас більш …

Відео УЗД

Усі права захищено © 2012 - Столична клініка - діагностика, консультації лікарів, лікування.
Копіювання дозволено у випадку розміщення зворотнього лінку на джерело.